ایکس باکس

 

ایکس باکس. یکی از معروف ترین و محبوب ترین برند های دنیا. برندی که توانسته است در زمینه مربوط به گیم، به خوبی خود را اثبات کند. کنسول های این برند را میتوان جدی ترین رقیب برای پلی استیشن دانست.

ویژگی های عالی هر نسل. قدرت بسیار بالای آنها. امکانات منحصر به فرد Xbox و به ویژه بازی های انحصاری. همه از عواملی هستند که باعث شهرت و محبوبیت Xbox هستند. بازی هایی همچون: Forza Horizon و Forza Motorsport و Halo و بسیاری دیگر. همه از بازی های انحصاری این کنسول می باشند.
اما بعد از مدت ها انتظار نسل جدید این کنسول در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است. گویا این نسل توانسته است همه از جمله خود شرکت مایکروسافت را غافلگیر کند. نسل جدید یا در واقع نسل های جدید این کنسول تحت عناوین Xbox Series X و Xbox Series S معرفی شدند.
همانطور که مدیر عامل این برند، اقای اسپنسر اعلام کرده بود، کنسول های جدید مایکروسافت بسیار موفق عمل کرده اند. این کنسول ها توانستند بزرگترین افتتاحیه ایکس باکس را از آن خود کنند. باید این موضوع را در نظر بگیریم که این افتتاحیه با وجود ویروس کرونا توانست همچین رکوردی بزند.
در این مطلب میپردازیم به بازی های جدید سرویس ایکس باکس لایو گلد. در ادامه با ما همراه باشید.

عناوین ماه دسامبر سرویس Xbox Live Gold

شرکت مایکروسافت به تازگی از بازی های ماه آخر سال ۲۰۲۲ سرویس ایکس باکس لایو گلد رونمایی کرد. در ماه دسامبر تنها شاهد ۲ عنوان در این سرویس خواهیم بود که عبارتند از:
  • > Bladed Fury
  • > Colt Canyon

عنوان Bladed Fury از تاریخ ۲۵ آذر تا ۲۵ دی ماه با قیمت ۱۹٫۹۹ دلار و عنوان Colt Canyon نیز از تاریخ ۱۰ آذر تا ۱۰ دی ماه در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت. همچنین اگر تمایل به تجربه هر دوی این عناوین دارید باید مبلغ ۳۴٫۹۸ دلار را پرداخت کنید و با این کار تعداد ۲۰۰۰ گیمر اسکور بدست خواهید آورد.

این بازی ها در کنسول های Xbox One، Xbox Series S و Xbox Series X قابل اجرا خواهند بود و علاوه بر کاربران سرویس لایو گلد، مشترکین گیم پس آلتیمیت نیز به این دو بازی دسترسی خواهند داشت.

اگر هنوز بازی های ماه قبل این سرویس را تجربه نکردید، به غیر از Praetorians HD Remaster که در پایان امروز از سرویس مذکور خارج میشود، عنوان Dead End Job تا پایان ۲۴ آذر ماه قابل استفاده خواهد بود.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.