Assassin’s Creed

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن Assassins-Creed-Valhalla-release-date-october-1024x576.jpg است سری بازی های Assassin’s Creed را میتوان یکی از پرطرفدار ترین بازی های ویدئویی دانست. اکنون نوبت به نسل جدید این سری بازی یعنی Assassin’s Creed Valhalla رسیده است تا روند عالی نسل های پیشین را ادامه دهد.

بازی های این مجموعه همیشه با ویژگی های جذاب خود توانسته اند بازیکنان زیادی را جذب خود کنند. سبک مبارزات فوق العاده. گرافیک خیلی خوب در زمان هر نسل. گاهی توقات هم چاشنی تخیل و داستان های افسانه ای. همه دست به دست هم داده اند تا این بازی را تبدیل به یکی از بهترین ها بکنند.

معمولا هر یک از نسل های این بازی، در یک کشور خاص هستند. نسل قبل از Valhalla، یعنی ادیسه، در یونان. نسل قبل آن، اوریجینز، در مصر. هر کدام در یک کشور. اکنون والهالا ما را به دنیای وایکینگ ها و حال و هوای آنها می برد.

والهالا دوازدهمین بازی از مجموعه Assassin’s Creed است که در تاریخ ۲۰ آبان برای کنسول های نسل هشتم و نهم و PC منتشر شد. اکنون نوبت نسل جدید این سری بازی محبوب میباشد تا ببینیم عملکرد آن در بازار چگونه خواهد بود و آیا میتواند مانند نسل های پیشین خود اسمی از خود به جا بگذارد یا خیر.

در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره Assassin’s creed Black Flag. در ادامه با ما همراه باشید.

نسخه ریمیک اساسینز کرید بلک فلگ در دست ساخت میباشد

به تازگی گزارشات جدیدی از شرکت یوبیسافت به گوش میرسد که بر اساس آنها این شرکت قصد دارد نسخه ریمیک Assassin’s Creed Black Flag را تولید کند.

بر اساس گزارشات منابع وابسته به وبسایت کوتاکو (Kotaku) شرکت Ubisoft قصد تولید نسخه ریمیک اساسینز کرید بلک فلگ را دارد و این بازی در مراحل اولیه تولید خود میباشد. همچنین شرکت یوبیسافت سنگاپور نیز به توسعه این عنوان کمک خواهد کرد. یکی از مسئولین شرکت یوبیسافت در این باره اینگونه گفت که:

“در حال حاضر هنوز معلوم نیست که چه مقدار از گیمپلی و سیستم های پایه بازی رشد خواهند کرد تا با قالب جهان باز تر و و نقش آفرینی نسخه های اخیر سری بازی های Assassin’s Creed یعنی Odyssey و Valhalla سازگار شوند. اما با توجه به تاکید Black Flag روی نبرد های دریایی، که یکی از محبوب ترین جنبه های بازی نیز به حساب میرود، فضای قابل توجهی برای تبدیل نسخه جدید این عنوان به یک بازی دراماتیک تر از یک ریمیک ساده برای پلی استیشن و ایکس باکس وجود دارد”

اطلاعات بیشتری از این بازی در دسترس نمیباشد اما به محض انتشار آنهارا با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

 

 

شما عزیزان میتوانید اخبار مربوط به بازی ها و کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.