Call of Duty

 

اگر از طرفداران بازی های تفنگی باشید، حتما تا کنون اسم بازی Call Of Duty را شنیده اید. این بازی ها از ابتدا تا کنون برای بسیاری خاطره انگیز بوده اند. بازیکنان با هر نسل جدید از این مجموعه، با ویژگی های جدید آن هیجان زده میشوند. از زمان انتشار اولین سری از این مجموعه تا به الان، این بازی ها توانستند نظرات مثبت بسیاری را به خود جلب کنند.

سری بازی های COD همیشه خط داستانی زیبایی داشته اند. یکی از دلایل اصلی جذابیت این بازی ها هم همین داستان آنها است. اکنون نیز با ورود نسل جدید این بازی یعنی Modern Warfare 2 و Warzone 2، توجه های بیشتری جذب این عنوان شده است
شاید نسخه های Warzone و Modern Warfare کالاف دیوتی را قبلا تجربه کرده باشید. اکنون کاربران با اخرین آپدیت این دو نسل بر روی ایکس باکس سری ایکس متوجه موضوعی شدند. آن هم این است که این بازی های کالاف دیوتی توانایی اجرا با نرخ تصویر ۱۲۰ فریم بر ثانیه را دارد. این میتواند یک خبر فوق العاده باشد. البته نکته جالب این است که این ویژگی در لیست تغییرات مذکور از سوی اکتیویژن ذکر نشد.
سری بازی های Call Of Duty همیشه مشخصات گرافیکی خوبی داشته اند. اما اکنون با این مشخصات، حتی بهتر از قبل میباشند.
در این مطلب میپردازیم به خبری درباره نسل جدید Call of Duty. در ادامه با ما همراه باشید.

نسل جدید کالاف دیوتی عنوانی مستقل خواهد بود

چندی پیش خبری از نسل جدید Call of Duty منتشر شد که در آن بیان شد که این بازی در واقع یک پکیج الحاقی برای نسخه قبل خود یعنی Modern Warfare 2 میباشد و شاهد یک عنوان کاملا جدید نخواهیم بود. اما اکنون بر اساس گزارش جدید تام هندرسون، شاهد یک داستان متفاوت خواهیم بود.

بر اساس این گزارش، نسل حدید این بازی در ابتدا قرار بود که در حد یک پکیج الحاقی برای نسل پیشین خود یعنی Modern Warfare 2 باشد. اما گویا نظر سازندگان تغییر کرد و در توضیحات پروژه جدید ذکر شده است که تمامی استودیو های سازنده کالاف دیوتی، در تولید این نسل نقش خواهند داشت و در راس آنها استودیو Sledgehammer خواهد بود.

طبق اطلاعات موجود نسخه جدید Call of Duty میتواند ادامه برای داستان Modern Warfare 2 باشد. حتی شاید شاهد Modern Warfare 3 نیز باشیم. اما اکنون تمامی اخبار در حد شایعه میباشند. به محض انتشار اخبار بیشتر، آنها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

 

شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.