Call of Duty

اگر از طرفداران بازی های تفنگی باشید، حتما تا کنون اسم بازی Call Of Duty را شنیده اید. این بازی ها از ابتدا تا کنون برای بسیاری خاطره انگیز بوده اند. بازیکنان با هر نسل جدید از این مجموعه، با ویژگی های جدید آن هیجان زده میشوند. از زمان انتشار اولین سری از این مجموعه تا به الان، این بازی ها توانستند نظرات مثبت بسیاری را به خود جلب کنند.

سری بازی های COD همیشه خط داستانی زیبایی داشته اند. یکی از دلایل اصلی جذابیت این بازی ها هم همین داستان آنها است. اکنون نیز با ورود نسل جدید این بازی یعنی Modern Warfare 3 و Warzone 2، توجه های بیشتری جذب این عنوان شده است
شاید نسخه های Warzone و Modern Warfare کالاف دیوتی را قبلا تجربه کرده باشید. اکنون کاربران با اخرین آپدیت این دو نسل بر روی ایکس باکس سری ایکس متوجه موضوعی شدند. آن هم این است که این بازی های کالاف دیوتی توانایی اجرا با نرخ تصویر ۱۲۰ فریم بر ثانیه را دارد. این میتواند یک خبر فوق العاده باشد. البته نکته جالب این است که این ویژگی در لیست تغییرات مذکور از سوی اکتیویژن ذکر نشد.
سری بازی های Call Of Duty همیشه مشخصات گرافیکی خوبی داشته اند. اما اکنون با این مشخصات، حتی بهتر از قبل میباشند.
در این مطلب میپردازیم به خبری درباره نسل جدید سری Call of Duty. در ادامه با ما همراه باشید.

حضور کالاف دیوتی MW3 در رده دوم جدول فروش هفتگی بریتانیا

بر اساس اعلام Christopher Dring، از رسانه Gamesindustry، عنوان Call of Duty Modern Warfare 3 با افت فروش به رده دوم جدول فروش هفتگی بریتانیا سقوط کرد.

در رده اول شاهد عنوان نقش آفرینی Hogwarts Legacy میباشیم که نسبت به هفته قبل پیشرفت چشمگیری داشت و از رتبه سوم به این رده صعود کرد. همانطور که گفتیم نیز نسل جدید کالاف دیوتی به کاهش 41 درصدی فروش نسبت به هفته گذشته عنوان دوم را تصاحب کرد. پس از آن نیز به ترتیب عناوین EA Sports FC24 و Marvel’s Spider Man 2 در رده های سوم و چهارم قرار گرفتند.

لیست کامل 10 بازی برتر این هفته به شرح زیر میباشد:

  1. > Hogwarts Legacy
  2. > Call of Duty Modern Warfare 3
  3. > EA Sports FC24
  4. > Marvel’s Spider Man 2
  5. > Super Mario Bros Wonder
  6. > Super Mario RPG
  7. > Bluey: The Video Game
  8. > Assassin’s Creed Mirage
  9. > Nintendo Switch Sports
  10. > Mortal Kombat 1

 

شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.