Call Of Duty

 

اگر از طرفداران بازی های تفنگی باشید، حتما تا کنون اسم بازی Call Of Duty را شنیده اید. این بازی ها از ابتدا تا کنون برای بسیاری خاطره انگیز بوده اند. بازیکنان با ارائه هر نسل جدید از این مجموعه، با ویژگی های جدید آن غافلگیر میشوند. از زمان انتشار اولین سری از این مجموعه تا به الان، این مجموعه نظرات مثبت بسیاری را به خود جلب میکند.

سری بازی های COD همیشه خط داستانی زیبایی داشته اند. یکی از دلایل اصلی جذابیت این بازی ها هم همین داستان آنها است. اکنون نیز با ورود نسل جدید این بازی یعنی Black Ops Cold War، توجه های زیادی جذب این عنوان میشود
شاید نسخه های Warzone و Modern Warfare کالاف دیوتی را قبلا تجربه کرده باشید. به تازگی کاربران با اخرین آپدیت این دو نسل بر روی ایکس باکس سری ایکس متوجه موضوعی شدند. آن هم این است که این بازی های کالاف دیوتی توانایی اجرا با نرخ تصویر ۱۲۰ فریم بر ثانیه را دارد. این میتواند یک خبر فوق العاده باشد. البته نکته جالب این است که این ویژگی در لیست تغییرات ارائه شده از سوی اکتیویژن ذکر نشده بود.
سری بازی های Call Of Duty همیشه مشخصات گرافیکی خوبی داشته اند. اما اکنون با این مشخصات، حتی بهتر از قبل شده اند.
در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره Call Of Duty Mobile. در ادامه با ما همراه باشید.

استودیو Digital Legends در حال توسعه بازی جدید کالاف دیوتی موبایل

استودیو Digital Legends که به تازگی توسط Activision خریداری شد در حال ساخت عنوان جدید Call of Duty Mobile می‌ باشد.
این اثر جدید با همکاری Digital Legends، Beenox و Activision Shangai در حال طی کردن مراحل توسعه است. البته یک تیم داخلی از اکتیویژن با عنوان Solid State نیز در ساخت بازی نقش دارد.
بازی Call of Duty Mobile یکی از موفق‌ ترین عناوین اکتیویژن به شمار میرود و رقم دانلود این بازی تا کنون بیش از ۵۰۰ میلیون میباشد.
شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی و تمام اخبار مربوط به دنیای گیمینگ را در سایت Zeox دنبال کنید.