توضیحاتی راجع به بازی Halo

مجموعه بازی های Halo را میتوان از موفق ترین بازی های مایکروسافت دانست. این بازی به کمک سبک پرطرفدار خود و گرافیک بالا در هر نسل توانسته است فروش بسیار خوبی بدست آورد.

بازی های این مجموعه با ورودشان به ضنعت گیم توانسنمد به یک باره توجه همگان را جلب شرکت مایکروسافت کنند. دقیقا در سال هایی که پلی استیشن با کنسول نسل دوم خود یعنی Play station 2 یکه تازی میکرد، مایکروسافت با معرفی ایکس باکس توانست همگان را متعجب کند. آنها ادعا داشتند که ایکس باکس کنسول آینده است. تا کنون هم توانسته اند پا به پای پلی استیشن پیشرفت کنند. اما یکی از عواملی که در آن سال ها باعث شد نام ایکس باکس شنیده شود، بازی Halo یا همان هیلو بود.

هیلو را میتوان قدیمی ترین بازی انحصاری مایکروسافت دانست. بازی ای که توانست شرکت مایکروسافت را از ورشکستگی اقتصادی نجات دهد و نام ایکس باکس را به شهرت برساند. یک بازی شوتر اول شخص که وقایع آن در سیارات و کهکشان های دیگر رخ میدهند.

هیلو با گذشت سال ها و با آمدن هر نسل جدید ایکس باکس، توانست بیش از پیش کاربران را جذب خود کند. همچنین سبک مبارزه ای این بازی رفته رفته تقریبا شبیه به بازی های Call Of Duty و Battlefield شد. تا کنون سری بازی های هیلو توانسته اند نمرات بالایی را از منتقدان دریافت کنند.

به تازگی خبری راجع به اتمام قرارداد طراح بازی Halo Infinite منتشر شده است. در ادامه به آن میپردازیم. با همراه باشید.

جدایی طراح گیم پلی هیلو اینفیتیت

اخیرا خبری مبنی بر جدایی Kolbe Payne از استودیو ۳۴۳ منتشر شده است. وی طراح گیم پلی و مراحل کمپین بازی Halo Infinite بود. گویا اتمام پروژه وی در بازی هیلو با اتمام قراردادش با ۳۴۳ همراه بوده. از این پس فعالیت های Kolbe Payne را در Gunfire Games شاهد خواهیم بود.

بازی هیلو اینفینیت اکنون در آخرین مراحل ساخت قرار دارد. بخش کمپین بازی تکمیل شده و نهایتا این بازی در پاییز سال آینده عرضه میشود.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.