پابجی موبایل

پابجی موبایل یکی از عناوین پرطرفدار چندوقت اخیر در دنیای گیم بوده است. این بازی با سبک جذاب خود توانسته است تعداد زیادی از بازی دوستان را به خود حذب کند.

شما در بازی pubg mobile به همراه ۹۹ نفر دیگر در یک سرزمین فرود می آیید. پیروز شدن در این بازی به ظاهر بسیار ساده است. بدین صورت که فقط باید تا آخر بازی زنده بمانید. اما در عمل این کار بسیار سخت است. شما باید با استفاده از اسلحه ها و زره هایی که بدست می آوردید، دشمنان خود را از سر راه بردارید. که به تدریج و بازی کردن های پی در پی میتوانید مهارت خود را بالا ببرید.
یکی دیگر از قابلیت های جالب بازی پابجی این است که شما میتوانید از دوستان خود که این بازی را دارند دعوت کنید تا با شما به بازی بپردازند. این کار میتواند لذت بازی را برای بازیکنان چند برابر کند.
رویال پس های پابجی موبایل دارای ماموریت های هفتگی میباشند که با انجام آنها میتوانید امتیازاتی بدست آورید. همچنین اکثر اوقات شاهد عرضه ایونت های جدید برای این بازی هستیم.
در این مطلب میپردازیم به توضیحات ایونت گروه آرپی بازی Pubg Mobile. در ادامه با ما همراه باشید.

آغاز ایونت گروه آرپی Pubg Mobile

طبق معمول هر ماه، پیش از شروع رویال پس فصل جدید، بازیکنان میتوانند با انجام ایونت گروه آرپی، رویال پس ماه جدید را با یوسی کمتری الیت کنند.

قوانین گروه عبارتند از:

  • > تمامی گروه ها 3 نفری میباشند و اعضای گروه به محض تکمیل، کارت الیت معمولی و یا الیت پلاس به همراه 10 و یا 20 یوسی دریافت خواهند کرد.
  • > کسی که گروه را میسازد پس از ساخت، میتواند با اشتراک گذاری کد گروه بین دو نفر دیگر، تخفیف دریافت کند.
  • > اگر حداقل یک نفر از اعضای گروه برای بار اول الیت کند، 20 یوسی دریافت خواهید کرد.

لازم به ذکر است که اگر گروه شما تا پایان مدت ایونت تکمیل نشد، پس از پایان آن باز هم کارت ارتقا رویال پس برای شما ارسال خواهد شد.

تاریخ اتمام ایونت:

شما تنها تا اتمام رویال پس فصل جاری یعنی 31 فروردین ماه فرصت دارید تا این ایونت را تکمیل کنید.

شما در سایت Zeox میتوانید اقدام به خرید یوسی پابجی موبایل، رویال پس پابجی موبایل و پرایم پابجی موبایل با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن انرا تحویل بگیرید.
همچنین شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.