پابجی موبایل

 

پابجی موبایل یکی از عناوین پرطرفدار چندوقت اخیر در دنیای گیم بوده است. این بازی با سبک جذاب خود توانسته است تعداد زیادی از بازی دوستان را به خود حذب کند

شما در بازی pubg mobile به همراه ۹۹ نفر دیگر در یک سرزمین فرود می آیید. پیروز شدن در این بازی به ظاهر بسیار ساده است. فقط باید تا آخر بازی زنده بمانید. اما در عمل این کار بسیار سخت است. شما باید با استفاده از اسلحه ها و زره هایی که بدست می آوردید، دشمنان خود را از سر راه بردارید. شما به تدریج و بازی کردن های پی در پی میتوانید مهارت خود را بالا ببرید.
یکی دیگر از قابلیت های جالب بازی پابجی این است که شما میتوانید از دوستان خود که این بازی را دارند دعوت کنید تا با شما به بازی بپردازند. این کار میتواند لذت بازی را برای بازیکنان چند برابر کند.
رویال پس های پابجی موبایل دارای ماموریت های هفتگی میباشند که با انجام آنها میتوانید امتیازاتی بدست آورید.
در این مطلب میپردازیم به آموزش تغییر رمز لینک سوم بازی Pubg Mobile. در ادامه با ما همراه باشید.

تغییر رمز لینک سوم در Pubg Mobile

در بخش اول کافیست آدرس لینک سوم اکانت و یک رمز وارد کنید. سپس گزینه تایید را بزنید. در ادامه بر روی گزینه forgot your password کلیک کنید.

در این قسمت بر روی گزینه Go کلیک کنید. اگر جیمیلی که وارد کردید صحیح باشد با پیغام complete مواجه خواهید شد. ک در این صورت بازی یک کد به جیمیل شما ارسال خواهد کرد. کد دریافتی را در‌ کادر بالا و رمز جدید خود را در دو کادر پایین وارد کنید و تایید کنید.

اگر جیمیلی که وارد کردید نادرست باشد با پیغام Incorrect E-mail مواجه خواهید شد. که در نتیجه باید به صفحه قبل برگردید و جیمیل صحیح را وارد کنید.

شما در سایت Zeox میتوانید اقدام به خرید یوسی پابجی موبایل، رویال پس پابجی موبایل و پرایم پابجی موبایل با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن انرا تحویل بگیرید.
همچنین شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.