پابجی موبایل

 

پابجی موبایل یکی از عناوین پرطرفدار چندوقت اخیر در دنیای گیم بوده است. این بازی با سبک جذاب خود توانسته است تعداد زیادی از بازی دوستان را به خود حذب کند

شما در بازی pubg mobile به همراه ۹۹ نفر دیگر در یک سرزمین فرود می آیید. پیروز شدن در این بازی به ظاهر بسیار ساده است. فقط باید تا آخر بازی زنده بمانید. اما در عمل این کار بسیار سخت است. شما باید با استفاده از اسلحه ها و زره هایی که بدست می آوردید، دشمنان خود را از سر راه بردارید. شما به تدریج و بازی کردن های پی در پی میتوانید مهارت خود را بالا ببرید.
یکی دیگر از قابلیت های جالب بازی پابجی این است که شما میتوانید از دوستان خود که این بازی را دارند دعوت کنید تا با شما به بازی بپردازند. این کار میتواند لذت بازی را برای بازیکنان چند برابر کند.
رویال پس های پابجی موبایل دارای ماموریت های هفتگی میباشند که با انجام آنها میتوانید امتیازاتی بدست آورید.
در این مطلب میپردازیم به اموزش فعالسازی تایید جیمیل در Pubg Mobile. در ادامه با ما همراه باشید.

آموزش فعال سازی تایید دو مرحله ای جیمیل در Pubg Mobile

برای انجام این‌ کار باید از طریق برنامه gmail یا وب وارد حساب مورد نظر خود شوید.
وارد بخش security شوید. سپس گزینه فعال سازی تایید دو مرحله ای( two Step verification ) را انتخاب کنید. در این قسمت یک شماره تلفن برای دریافت کد وار کنید. پس از دریافت کد و وارد کردن آن، تایید دو مرحله ای فعال خواهد شد.
هم چنین با کمی اسکرول کردن و انتخاب گزینه your Device، دستگاه هایی که جیمیل بر روی آنها فعال است را غیر فعال کنید. باید فقط جیمیل بر روی دستگاه شما فعال باشد.
شما در سایت Zeox میتوانید اقدام به خرید یوسی پابجی موبایل، رویال پس پابجی موبایل و پرایم پابجی موبایل با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن انرا تحویل بگیرید.
همچنین شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.