بازی Far Cry

بازی Far Cry یکی از معروف ترین و محبوب ترین بازی های ویدئویی سال های اخیر است. اگر ذره ای هم اهل دنیای گیم باشید حتما تا کنون اسم این بازی به گوشتان خورده است. فارکرای یکی از موفق ترین سری بازی های کمپانی UBISOFT است. کمپانی ای که همیشه بازی هایی عالی منتشر میکند و در این زمینه بسیار مطرح میباشد.

شاید UBISOFT را بازی هایی مانند Watch Dogs و Tom Clancy’s و به خصوص سری بازی های Assassin’s Creed، بشناسید. بی شک فارکرای را در کنار بازی های Assassin’s Creed، میتوان از بهترین بازی های کمپانی UBISOFT دانست.
سری بازی های فارکرای همیشه توانسته اند از دیگر بازی های سبک اکشن و تیر اندازی خود را جدا کنند. گرافیک عالی هر نسل در زمان خودش. جزئیات عالی و دقیق. محیط باز و زیبا. قابلیت های منحصر به فرد. همه از ویژگی هایی هستند که باعث میشوند این بازی برای کاربران تبدیل به یکی از بهترین ها و هیجان انگیز ترین بازی ها شود.
اکنون نوبت نسل جدید این بازی یعنی فارکرای ۶ رسیده است تا خودی نشان دهد. باید ببینیم که آیا این نسل هم مانند نسل های گذشته میتواند موفق عمل کند و توجه ها را جلب خود کند یا خیر.
در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره Far Cry 5. در ادامه با ما همراه باشید

عرضه آپدیت جدید فارکرای ۵ طبق سلیقه کاربران

شرکت یوبیسافت اعلام کرد که قصد دارد به مناسبت سالگرد ۵ سالگی عنوان محبوب Far Cry 5، آپدیتی را عرضه کند که کاملا مورد پسند کاربران میباشد.

این شرکت اخیرا اعلام کرد که سالگرد ۵ سالگی عنوان فارکرای ۵ را طی آپدیتی جدید جشن خواهد گرفت. جزئیات به خصوصی از این آپدیت در دسترس نیست اما شرکت یوبیسافت ادعا میکند که این آپدیت مدت ها مورد انتظار کاربران بوده است. Ubisoft از طریق حساب توئیتر فارکرای این خبر را بدون هیچ جزئیاتی اعلام کرد و در حال حاضر هیچکس اطلاعات زیادی درباره این آپدیت ندارد. تنها احتمال میرود که برای کنسول های نسل نهم یعنی PlayStation 5 و Xbox Series S/X در دسترس قرار گیرد.

این بازی هم اکنون برای کاربران پلتفرم های PC، پلی استیشن و ایکس باکس در دسترس میباشد.

شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.