پلی استیشن

 

پلی استیشن. یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین برندهای جهان. زیر مجموعه ای از شرکت سونی که توانسته است از ابتدا تا کنون، مخاطبان بسیاری را به خود جذب کند.میتوان به راحتی، این کنسول را پر فروش ترین کنسول بازی در بین تمام کنسول ها دانست.

قدرت، کیفیت، ویژگی های منحصر به فرد و بسیاری موارد دیگر توانسته اند به محبوبیت و فروش این کنسول بیفزایند. یکی دیگر از مواردی که خیلی برای بازیکنان مهم است، بازی های انحصاری این کنسول می باشد.
بازی هایی همچون The Last Of Us و God Of War و Uncharted و بسیاری دیگر از بازی ها از جمله Ghost Of Tsushima. تمام این بازی ها توانسته اند کنسول Play Station یا به اصطلاح، PS را بیش از پیش محبوب کند.
شاید بتوان تنها برندی که توانایی رقابت با Play Station را دارد، ایکس باکس ( Xbox ) دانست. زیر مجموعه شرکت مایکروسافت که در سال های اخیر توانست پا به پای Play Station پیشرفت کند. اما باید اقرار کرد هنوز هم نتوانسته است در زمینه فروش به پای این کنسول برسد.
با عرضه هر نسل جدید این کنسول، قابلیت های جدید و منحصر به فردی هم برای آن معرفی میشود. این قابلیت ها همگان را مجذوب خود میکند. همچنین با معرفی هر نسل خود، رکورد های جالبی هم از خود به جای میگذارد.
در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره پلی استیشن ۴ در ادامه با ما همراه باشید.

آپدیت ۱۰ برای PlayStation 4

همزمان با آپدیت جدید Ps5، شرکت سونی قصد دارد تا آپدیت ۱۰ را برای نسل پیشین کنسول بازی خود یعنی پلی استیشن ۴ عرضه کند.

بر اساس اطلاعات موجود، با عرضه این آپدیت، بهبود هایی در سیستم Remote Play این دستگاه شاهد خواهیم بود. به طوری که بازیکنان قارد خواهند بود تا با اتصال بی سیم رایانه شخصی خود به کنسول، از کیبورد آن نیز استفاده کنند و دیگر نیاز به استفاده از کیبورد مجازی نخواهد بود. همچنین میتوانند در بازی هایی که از Remote Play پشتیبانی میکنند، از کیبورد دستگاه خود استفاده کنند.

از دیگر ویژگی های این آپدیت میتوان به قابلیت Zoom اشاره کرد که ضفحات وب، تصاویر و متن های آنرا با نسبت یکسان زوم کنند و میزان این زوم به ۵۰۰ درصد میرسد.

همچنین این انتظار میرود که بازیکنان بتوانند با استفاده از گزینه Restoring Licenses در تنظیمات دستگاه، مشکل دسترسی به DLC هایی که خریدند را برطرف کنند.

اینطور به نظر میرسد که این آخرین آپدیت اصلی Ps4 باشد و سونی از این پس فقط آپدیت های امنیتی برای این کنسول عرضه کند.

 

 

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.