Elden Ring

 

بازی Elden Ring را بر اساس تصاویر و ویدئو های موجود، میتوان به دو بازی نزدیک دانست. عناوین Sekiro و سری بازی های Dark Souls. حضور میازاکی در کنار جرج ار ار باعث میشود این بازی حس و حال مخصوصی داشته باشد.

آنطور که در کنفرانس خبری مایکروسافت مشحص شد، داخل این بازی شاهد همکاری دوتا از معروف ترین اشخاص هستیم. هیدتاکا میازاکی سازنده سری بازی های Dark Souls و جرج آر آر مارتین نویسنده نغمه آتش و یخ.
طی مصاحبه ی یکی از اعضای ign با میازاکی، اطلاعات جدیدی از این بازی به دست آمد. میازاکی این اثر را یک بازی نقش آفرینی سوم شخص بیان کرده است و آنرا از لحاظ گیم پلی، شبیه به Dark Souls دانسته است. این بدین معنا نیست که دقیقا قرار است گیم پلی Dark Souls را مشاهده کنیم. تنها از لحاظ ساختار و اصل گیم پلی شباهت هایی وجود دارد.
طبق حرف های میازاکی، در این بازی علاوه بر موارد ساده و کاربردی که در گیم پلی شاهد هستیم، المان های محیطی وسیعی را نیز شاهد هستیم. به نوعی Elden Ring را باید نسخه کامل تر بازی های Dark Souls تلقی کرد.
طی این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره بازی Elden Ring. در ادامه با ما همراه باشید.

احتمال انتشار بسته الحاقی جدید برای الدن رینگ

به تازگی تصویری از تماس یکی از اینسایدر ها در شبکه های اجتماعی پخش شد که خبر از انتشار یک پکیج جدید و بزرگ برای عنوان Elden Ring میدهد.

عنوان الدن رینگ از زمان انتشار تا کنون موفقیت ها و جوایز زیادی را کسب کرده است و معمولا اکثر بازی های موفق و پرطرفدار، آپدیت ها و پکیج های متنوعی را دریافت میکنند. جای تعجب ندارد که اکنون شاهد این قضیه برای الدن رینگ نیز باشیم. آپدیت آخر این بازی که در ماه دسامبر منتشر شد، حاوی سه Colosseum جدید و حالت های PvP و محتوایی جدید بود. حال اینطور که به نظر میرسد، استودیو FromSoftware قصد دارد یک آپدیت جدید و بزرگ را برای این عنوان منتشر کند.

تصویری که منتشر شد مربوط به تماس یکی از اینسایدر های معروف استودیو FromSoftware به نام لنس مک دونالد میباشد که سابقه خوبی در افشای اطلاعات استودیو مذکور دارد. این تصویر نیز توسط خود این شخص منتشر شده است و بر اساس اعلام یکی از کاربران ردیت، این تصویر نشان از انتشار یک پکیج جدید برای Elden Ring میدهد. این اینسایدر اطلاعات محکم و موثقی از این آپدیت ندارد اما میگوید که بازیکنان باید منتظر یک آپدیت بسیار بزرگ باشند.

بر اساس درخواست های فراوان کاربران برای انتشار پکیج الحاقی برای این بازی، انتظار میرود که این خبر به واقعیت نزدیک باشد و استودیو FromSoftware در حال توسعه یک آپدیت بزرگ برای الدن رینگ باشد.

شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.