ایکس باکس

ایکس باکس. یکی از معروف ترین و محبوب ترین برند های دنیا. برندی که توانسته است در زمینه مربوط به گیم، به خوبی خود را اثبات کند. کنسول های این برند را میتوان جدی ترین رقیب برای پلی استیشن دانست.

ویژگی های عالی هر نسل. قدرت بسیار بالای آنها. امکانات منحصر به فرد Xbox و به ویژه بازی های انحصاری. همه از عواملی هستند که باعث شهرت و محبوبیت Xbox هستند. بازی هایی همچون: Forza Horizon و Forza Motorsport و Halo و بسیاری دیگر. همه از بازی های انحصاری این کنسول می باشند.
اما بعد از مدت ها انتظار نسل جدید این کنسول در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است. گویا این نسل توانسته است همه از جمله خود شرکت مایکروسافت را غافلگیر کند. نسل جدید یا در واقع نسل های جدید این کنسول تحت عناوین Xbox Series X و Xbox Series S معرفی شدند.
همانطور که مدیر عامل این برند، اقای اسپنسر اعلام کرده بود، کنسول های جدید مایکروسافت بسیار موفق عمل کرده اند. این کنسول ها توانستند بزرگترین افتتاحیه ایکس باکس را از آن خود کنند. باید این موضوع را در نظر بگیریم که این افتتاحیه با وجود ویروس کرونا توانست همچین رکوردی بزند.
در این مطلب میپردازیم به خبری درباره اپلیکیشن ایکس باکس ریواردز. در ادامه با ما همراه باشید.

احتمال تعطیلی اپلیکیشن Xbox Rewards از سوی شرکت مایکروسافت

طبق اخباری که جدیدا به گوش میرسد، شرکت مایکروسافت قصد دارد برنامه ایکس باکس ریواردز را برای کاربران این کنسول یکپارچه کند.

این اپلیکیشن به کاربران کنسول های Xbox اجازه میدهد در بازی های خود جوایزی کسب کنند که بتوانند در زمانی دیگر بر حسب تعداد جوایز خود پاداش هایی دریافت کنند. اما این سرویس مدت هاست که به علت رابط کاربری کند و نبود ویژگی های جذاب، مورد انتقاد کاربران قرار گرفته است. اکنون نیز شرکت مایکروسافت قصد دارد به منظور ایجاد تغییرات، این اپلیکیشن را تعطیل کند.

این خبر از جایی قوت گرفت که یکی از کاربران به نام Idlesloth84 اعلام کرد پس از تلاش برای دسترسی به این اپ پیغامی مبنی بر تعطیلی Xbox Rewards تا پایان ماه نوامبر مشاهده کرد. همچنین در این پیام ذکر شد که مایکروسافت قصد دارد تا ضمن ایجاد تغییرات مثبت در این اپ، آنرا با نام جدید Rewards Hub عرضه کند.

با وجود این خبر هنوز شرکت مایکروسافت خبری را در این باره منتشر نکرده است. اما بر اساس زمانی که در این پیام مشاهده میشود یعنی پایان ماه نوامبر، انتظار میرود که در همین چند روز شاهد انتشار خبر رسمی باشیم.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.