ایکس باکس

ایکس باکس. یکی از معروف ترین و محبوب ترین برند های دنیا. برندی که توانسته است در زمینه مربوط به گیم، به خوبی خود را اثبات کند. کنسول های این برند را میتوان جدی ترین رقیب برای پلی استیشن دانست.

ویژگی های عالی هر نسل. قدرت بسیار بالای آنها. امکانات منحصر به فرد Xbox و به ویژه بازی های انحصاری. همه از عواملی هستند که باعث شهرت و محبوبیت Xbox هستند. بازی هایی همچون: Forza Horizon و Forza Motorsport و Halo و بسیاری دیگر. همه از بازی های انحصاری این کنسول می باشند.
اما بعد از مدت ها انتظار نسل جدید این کنسول در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است. گویا این نسل توانسته است همه از جمله خود شرکت مایکروسافت را غافلگیر کند. نسل جدید یا در واقع نسل های جدید این کنسول تحت عناوین Xbox Series X و Xbox Series S معرفی شدند.
همانطور که مدیر عامل این برند، اقای اسپنسر اعلام کرده بود، کنسول های جدید مایکروسافت بسیار موفق عمل کرده اند. این کنسول ها توانستند بزرگترین افتتاحیه ایکس باکس را از آن خود کنند. باید این موضوع را در نظر بگیریم که این افتتاحیه با وجود ویروس کرونا توانست همچین رکوردی بزند.
در این مطلب میپردازیم به خبری درباره عرضه سرویس Ubisoft+ برای کاربران ایکس باکس. در ادامه با ما همراه باشید.

احتمال عرضه یوبیسافت پلاس برای کنسول های Xbox در ماه آوریل

به تازگی یکی از کاربران توئیتر در حساب خود ادعا کرد که سرویس اشتراکی یوبیسافت پلاس در اواسط ماه آینده میلادی یعنی آوریل، برای کنسول های ایکس باکس منتشر خواهد شد.

این کاربر که ScriptLeaksR6 نام دارد، در حالی به این موضوع اشاره کرد که قبلا هم سابقه افشای اطلاعات درباره بازی Assassin’s Creed Mirage را داشته است. حال طبق ادعای جدید وی باید تا اوایل اردیبهشت ماه منتظر عرضه سرویس Ubisoft+ برای کنسول های ایکس باکس باشیم. هرچند که در سال گذشته لوگوی این شرکت در فروشگاه های Xbox مشاهده شد و میدانیم که شرکت مایکروسافت در حال آماده سازی عرضه این سرویس میباشد.

ژانویه سال پیش بود که یوبیسافت اعلام کرد سرویس اشتراکی این شرکت یعنی Ubisoft+ در آینده برای کنسول های Xbox منتشر خواهد شد تا بتواند بازی های خود را بیش از پیش در اختیار کاربران این کنسول قرار دهد. از آن زمان تا کنون هیچ خبر رسمی و موثقی درباره این قضیه منتشر نشد. اگر ادعای کاربر مذکور واقعی باشد، باید به زودی منتظر انتشار خبر رسمی آن توسط شرکت های ایکس باکس و یوبیسافت باشیم.

به محض انتشار اخبار بیشتر در این باره، آنهارا با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.