پلی استیشن

پلی استیشن. یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین برندهای جهان. زیر کجموعه ای از شرکت سونی که توانسته است از ابتدا تا کنون، مخاطبان بسیاری را به خود جذب کند.میتوان به راحتی، این کنسول را پر فروش ترین کنسول بازی در بین تمام کنسول ها دانست.

قدرت، کیفیت، ویژگی های منحصر به فرد و بسیاری موارد دیگر توانسته اند به محبوبیت و فروش این کنسول بیفزایند. یکی دیگر از مواردی که خیلی برای بازیکنان مهم است، بازی های انحصاری این کنسول می باشد.

بازی هایی همچون The Last Of Us و God Of War و Uncharted و بسیاری دیگر از بازی ها از جمله Ghost Of Tsushima. تمام این بازی ها توانسته اند کنسول Play Station یا به اصطلاح، PS را بیش از پیش محبوب کند.

شاید بتوان تنها برندی که توانایی رقابت با Play Station را دارد، ایکس باکس ( Xbox ) دانست. زیر مجموعه شرکت مایکروسافت که در سال های اخیر توانسته است پا به پای Play Station پیشرفت کند. اما باید اقرار کرد هنوز هم نتوانسته است در زمینه فروش به پای این کنسول برسد.

با آمدن هر نسل جدید این کنسول، قابلیت های جدید و منحصر به فردی هم برای آن معرفی میشود. این قابلیت ها همگان را مجذوب خود میکند. همچنین با معرفی هر نسل خود، رکورد های جالبی هم از خود به جای میگذارد.

قبلا اطالاعاتی راجع به ساخت سریال ها و فیلم های برگرفته از بازی های پلی استیشن داده بودیم. به تازگی اخبار جدیدی راجع به یکی از این فیلم ها منتشر شده است که در ادامه به آن میپردازیم. با ما همراه باشید.

فیلم جدید برگرفته از بازی انحصاری Play Station

در چند روز اخیر اخباری راجع به فیلم یکی از پرطرفدار ترین بازی های پلی استیشن یعنی Uncharted منتشر شد. همچنین برخی از عوامل این فیلم نیز مشخص شدند.

در این فیلم تام هالند در نقش نیتن درک و مارک والبرگ در نقش سالی حضور خواهند یافت. همچنین این اثر به کارگردانی روبن فیلشر در ۱۶ جولای سال ۲۰۲۱ اکران میشود.

شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.