The Last Of Us

 

شاید بسیاری از کسانی که در دنیا اهل گیم هستند، تا کنون اسم بازی The Last Of Us را شنیده باشند. یکی از بازی های انحصاری کنسول پلی استیشن. البته باید اینگونه بگوییم: یکی از بهترین و پر طرفدار ترین بازی های انحصاری پلی استیشن.

سری بازی های لست آف آس، شامل دو شماره میباشند و از زمان پلی استیشن ۴ تا کنون منتشر میشوند. اکنون هم به تازگی، نسل جدید این بازی یعنی لست آف آس ۲ منتشر شده است. این بازی هم برای پلی استیشن ۴ و هم برای پلی استیشن ۵ در دسترس می باشد.

این بازی به خاطر گیم پلی جذاب و خط داستانی فوق العاده اش توانسته است کاربران زیادی را جذب خود کند. علاوه بر آن، گرافیک فوق العاده و توجه زیاد به جزئیات را میتوان از دیگر عوامل موفقیت این بازی دانست. اکنون هم با انتشار نسخه جدید این بازی، بسیاری مشتاقند تا آنرا تجربه کنند.

نسخه جدید این بازی یعنی لست آف آس ۲ ، چندی پیش در مراسم The Game Awards رکوردی از خود به جا گذاشت. بیشترین دفعات نامزد شدن در عنوان های مختلف این مراسم. یعنی ۱۰ مرتبه. رکوردی که هیچ بازی دیگری نتوانسته است به آن برسد. پیش از این بازی، این رکورد با ۸ مرتبه برای بازی Red Dead Redemption 2 بود.

در انی مطلب میپردازیم به خبری جدید درباره نسخه ریمیک بازی The Last Of Us . در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

استفاده از نهایت دقت در ساخت نسخه ریمیک لست آف آس

 

اخیرا حرف ها و شایعات زیادی درباره نسخه ریمیک بازی The Last of Us به گوش میرسد و پخش ویدئوی مقایسه میان پرده های نسخه PS5 با نسخه PS3 هم کمکی به کمرنگ شدن این حرف ها نکرده است.

البته لازم به ذکر است که هنوز گیمپلی این بازی در دسترس نیست و نمیتوان قضاوت دقیقی کرد.

انیماتور سابق بازی لست آف آس، رابرت موریسون که سابقه فعالیت در ساخت عناوینی همچون Injustice 2، God of War و Resident Evil: Biohazard را دارد، اینطور میگوید که: این پروژه دقیق‌ ترین پروژه‌ ای است که در طول دوران کاری خود مشاهده کردم و در توسعه‌ آن مشارکت داشتم. منظورم بیشترین سطح دقت و توجه ممکن به جزئیات میباشد.

احتمال میرود که استودیو سازنده یعنی Naughty Dog در هفته های آینده اطلاعات بیشتری از این بازی منتشر کند.

بازی The Last of Us Remake در تاریخ ۱۱ شهریور ماه برای پلی استیشن ۵ منتشر خواهد شد.

 

 

 

شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها. کنسول های بازی و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.