اسپایدرمن

اسپایدرمن را میتوان یکی از معروف ترین و محبوب ترین نام ها دانست. این مجموعه با ارائه کامیک ها و فیلم های زیاد توانسته است توجه عموم مردم را به خود جلب کند. فیلم هایی که همیشه توانسته اند جزو بهترین های زمان خود باشند.

خط داستانی فوق العاده این مجموعه، اکشن های زیبا و هیجان انگیز. همه باعث محبوبیت و موفقیت هرچه بیشتر این نام شده اند. البته نقش کاراکترها و و جلوه های ویژه عالی Spider Man را نباید نادیده گرفت.

داستان کلی سری Spider Man، درباره فردی است که توسط یه عنکبوت گزیده میشود و بر حسب اتفاق دارای قدرت های خارق العاده ای میشود. در واقع آن فرد ویژگی های یک عنکبوت را بدست میاورد. مانند قدرت چسبندگی و استفاده از تار و بسیاری دیگر.

شرکت های زیادی دست به ساختن بازی های Spider Man زدند. بسیاری از آنها در این امر ناموفق بودند. خیلی از بازی های این سری توانستند فروش و محبوبیت قابل توجهی کسب کنند. نسل های جدید این بازی تقریبا همه، توانسته اند به آمار و محبوبیت خوبی برسند. اما نکته اینجاست که متاسفانه نسل جدید این بازی و در واقع بهترین آنها، فقط برای کنسول های سونی، یعنی پلی استیشن منتشر شده است.

اکنون شایعات جذابی پیرامون بازی Spider Man و محیط آن به گوش میرسد که توسط یکی از یوتیوبر های معروف منتشر شد که در ادامه به آن میپردازیم. با ما همراه باشید.

به کفته لوک استفن ( یک یوتیوبر معروف)، وقایع اسپایدرمن جدید در ژاپن خواهد بود. دو نسخه اخیر ساخته شده توسط استودیو ایمسومنیاک گیمز در شهر نیویورک روایت شده است و حال تغییر مکان بازی به موقعیتی کاملا تازه عجیب به نظر نمیرسد.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، کنسول های بازی و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox به صورت به روز دنبال کنید.