The Last of Us

 

شاید بسیاری از کسانی که در دنیا اهل گیم هستند، تا کنون اسم بازی The Last Of Us را شنیده باشند. یکی از بازی های انحصاری کنسول پلی استیشن. البته باید اینگونه بگوییم: یکی از بهترین و پر طرفدار ترین بازی های انحصاری پلی استیشن.

سری بازی های لست آف آس، شامل دو شماره میباشند و از زمان پلی استیشن ۴ تا کنون منتشر میشوند. اکنون هم به تازگی، نسل جدید این بازی یعنی لست آف آس ۲ منتشر شده است. این بازی هم برای پلی استیشن ۴ و هم برای پلی استیشن ۵ در دسترس می باشد.

این بازی به خاطر گیم پلی جذاب و خط داستانی فوق العاده اش توانسته است کاربران زیادی را جذب خود کند. علاوه بر آن، گرافیک فوق العاده و توجه زیاد به جزئیات را میتوان از دیگر عوامل موفقیت این بازی دانست. اکنون هم با انتشار نسخه جدید این بازی، بسیاری مشتاقند تا آنرا تجربه کنند.

نسخه جدید این بازی یعنی لست آف آس ۲ ، چندی پیش در مراسم The Game Awards رکوردی از خود به جا گذاشت. بیشترین دفعات نامزد شدن در عنوان های مختلف این مراسم. یعنی ۱۰ مرتبه. رکوردی که هیچ بازی دیگری نتوانسته است به آن برسد. پیش از این بازی، این رکورد با ۸ مرتبه برای بازی Red Dead Redemption 2 بود.

در انی مطلب میپردازیم به خبری جدید درباره بازی The Last Of Us . در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

 

 

 

 

 

 

اطلاعات جدید بخش مولتی پلیر لست آف آس

 

چندی پیش خبری مبنی بر عرضه بخش مولتی پلیر یا همان چند نفره بازی The Last of Us منتشر شد. علاوه بر زمان اختمالی عرضه این بخش که قبلا اعلام کردیم، اکنون نیز خبری جدید درباره این بخش برای شما داریم.

بر اساس شایعات موجود بخش مولتی پلیر این بازی ترکیبی از Escape From Tarkov و The Division میباشد. همچنین این عنوان به صورت رایگان و ابتدا برای PS5 و سپس برای PC منتشر خواهد شد.

لازم به تاکید است که اخبار فوق فقط در حد شایعه میباشند و رسمیت ندارند. به محض انتشار اخبار تکمیلی و دقیق تر آنهارا با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

 

 

شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها. کنسول های بازی و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.