Call of Duty

اگر از طرفداران بازی های تفنگی باشید، حتما تا کنون اسم بازی Call Of Duty را شنیده اید. این بازی ها از ابتدا تا کنون برای بسیاری خاطره انگیز بوده اند. بازیکنان با هر نسل جدید از این مجموعه، با ویژگی های جدید آن هیجان زده میشوند. از زمان انتشار اولین سری از این مجموعه تا به الان، این بازی ها توانستند نظرات مثبت بسیاری را به خود جلب کنند.

سری بازی های COD همیشه خط داستانی زیبایی داشته اند. یکی از دلایل اصلی جذابیت این بازی ها هم همین داستان آنها است. اکنون نیز با ورود نسل جدید این بازی یعنی Modern Warfare 2 و Warzone 2، توجه های بیشتری جذب این عنوان شده است
شاید نسخه های Warzone و Modern Warfare کالاف دیوتی را قبلا تجربه کرده باشید. اکنون کاربران با اخرین آپدیت این دو نسل بر روی ایکس باکس سری ایکس متوجه موضوعی شدند. آن هم این است که این بازی های کالاف دیوتی توانایی اجرا با نرخ تصویر ۱۲۰ فریم بر ثانیه را دارد. این میتواند یک خبر فوق العاده باشد. البته نکته جالب این است که این ویژگی در لیست تغییرات مذکور از سوی اکتیویژن ذکر نشد.
سری بازی های Call Of Duty همیشه مشخصات گرافیکی خوبی داشته اند. اما اکنون با این مشخصات، حتی بهتر از قبل میباشند.
در این مطلب میپردازیم به خبری جدید درباره نسل اینده Call of Duty. در ادامه با ما همراه باشید.

اطلاعاتی جدید از نسل آینده کالاف دیوتی فاش شد

به تازگی کاربری در توئیتر اطلاعات جدیدی از شرکت اکتیویژن منتشر کرد که به دنبال آن، رسانه Insider Gaming نیز آنرا تایید کرد. این اطلاعات در قالب چند عکس با مضمون پکیج الحاقی برای Call of Duty Modern Warfare 2 میباشند که زسانه Insider Gaming نیز به تمامی این اطلاعات دسترسی پیدا کرد.

اسامی ای که در این گزارش مشاهده میشود، عنوان Jupiter برای پکیج الحاقی MW 2 و Call of Duty 2024 با اسم رمز Cerberus میباشد. همچنین اطلاعات نسبتا زیادی از کارکنان این شرکت نیز فاش شده است که شامل اسامی کامل، ایمیل، شماره همراه، حقوق دریافتی و بسیاری دیگر میباشد.

این اطلاعات در حقیقت توسط یک هکر که در تاریخ ۴ دسامبر ۲۰۲۲ توانست به اطلاعات این شرکت نفوذ کند فاش شد. گویا وی قصد فروش این اطلاعات را داشت. اما پس از عدم موفقیت در فروش اطلاعات، آنهارا در اختیار این کاربر توئیتری قرار داد. همچنین اینطور که معلوم است هکر از طریق کامپیوتر یکی از نیرو های انسانی شرکت Activision به این اطلاعات دسترسی پیدا کرده است.

در حال حاضر هیچ واکنشی از سوی شرکت اکتیویژن وجود ندارد و صحت یا عدم صحت این اطلاعات مشخص نیست.

شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.