بازی Cyberpunk 2077

 

بازی Cyberpunk یکی از بازی هایی است که مدت زیادی است که همه در انتظار ان هستند. این بازی برای اولین بار، در سال ۲۰۱۲ معرفی شد. اما پس از چند سال، دوباره اخبار ان در سال ۲۰۱۸ اوج گرفت.

بازی سایبرپانک همانطور که از اسمش پیداست، در سال ۲۰۷۷ و در شهر Night City جریان دارد. این شهر کاملا یک محیط علمی را برای شما تصویرسازی میکند. وجود ربات ها، تکنولوژی فوق پیشرفته، هوش مصنوعی و انسان ها با اعضای بدن رباتی یک کلان شهر فوق پیشرفته را نشان میدهند.
وجود تکنولوژی های زیاد به ظاهر زندگی را در این شهر آسان تر کرده است. اما بدی های خود را هم دارد. در بازی سایبرپانک شما شاهد وجود باند های خلافکار که مشغول تجارت مواد و اسلحه و ربات هستند، میباشید.
داستان بازی سایبرپانک درباره شخصی به نام V میباشد. (شما میتوانید تماما کرکتر خود را شخصی سازی کنید. طوری که در هیچ بازی دیگری ندیده اید) این شخص به دنبال یافتن جایگاهی مناسب در این شهر میباشد. شما باید در راه هدف خود با بسیاری درگیر شوید و چالش های بسیاری را در این بازی پشت سر بگذارید.
در این مطلب میپردازیم به خبری جدید درباره Cyberpunk 2077. در ادامه با ما همراه باشید.

اطلاعاتی جدید از پکیج جدید سایبرپانک ۲۰۷۷ منتشر شد

 

استودیو CDPR مدتی است که روی پکیج جدید بازی Cyberpunk 2077 کار میکند و اعلام شد که محتوای جدید این اثر در تاریخ نامعلومی در سال ۲۰۲۳ در دسترس قرار بگیرد.

با توجه به اطلاعات جدید لو رفته از دیالوگ های بازی این پکیج شامل ۷ مرحله اصلی میباشد. که این مراحل داستان جدیدی را به این بازی اضافه میکند.

اینطور به گوش میرسد که شخصیت اصلی این بخش بازی Songbird باشد و احتمالا شاهد کمرنگ شدن حضور Johny Silverhands در این پکیج باشیم.

این پکیج الحاقی مناطق جدیدی را به Night City اضافه خواهد کرد و به نظر میرسد محتوای جدید بازی بر روی پایان بندی داستان اصلی نیز تاثیر خواهد گذاشت.

لازم به ذکر است اخبار فوق در حال حاضر رسمی نیستند و در حد شایعه میباشند.

به محض انتشار اخبار جدید در این باره آنهارا با شنا به اشتراک خواهیم گذاشت.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.