Call of Duty

اگر از طرفداران بازی های تفنگی باشید، حتما تا کنون اسم بازی Call Of Duty را شنیده اید. این بازی ها از ابتدا تا کنون برای بسیاری خاطره انگیز بوده اند. بازیکنان با هر نسل جدید از این مجموعه، با ویژگی های جدید آن هیجان زده میشوند. از زمان انتشار اولین سری از این مجموعه تا به الان، این بازی ها توانستند نظرات مثبت بسیاری را به خود جلب کنند.

سری بازی های COD همیشه خط داستانی زیبایی داشته اند. یکی از دلایل اصلی جذابیت این بازی ها هم همین داستان آنها است. اکنون نیز با ورود نسل جدید این بازی یعنی Modern Warfare 3 و Warzone 2، توجه های بیشتری جذب این عنوان شده است
شاید نسخه های Warzone و Modern Warfare کالاف دیوتی را قبلا تجربه کرده باشید. اکنون کاربران با اخرین آپدیت این دو نسل بر روی ایکس باکس سری ایکس متوجه موضوعی شدند. آن هم این است که این بازی های کالاف دیوتی توانایی اجرا با نرخ تصویر ۱۲۰ فریم بر ثانیه را دارد. این میتواند یک خبر فوق العاده باشد. البته نکته جالب این است که این ویژگی در لیست تغییرات مذکور از سوی اکتیویژن ذکر نشد.
سری بازی های Call Of Duty همیشه مشخصات گرافیکی خوبی داشته اند. اما اکنون با این مشخصات، حتی بهتر از قبل میباشند.
در این مطلب میپردازیم به خبری درباره نسل آینده سری Call of Duty. در ادامه با ما همراه باشید.

اطلاعات جدید از نسل آینده کالاف دیوتی

به تازگی شایعاتی از نسل آینده سری بازی های Call of Duty به گوش میرسد که بر اساس این شایعات انتظار میرود نام آن Black Ops Gulf War باشد.

پس از انتشار پر دردسر نسل جدید این سری یعنی Modern Warfare 3، نقد ها و ایرادات زیادی به این بازی وارد شد. اما اکنون به نظر میرسد اکتیویژن قصد دارد تا تمام این اشتباهات را پشت سر بگذارد و با انتشار نسل جدیدی از Black Ops دوباره رضایت کاربران را به دست بیاورد.

براساس گزارش جدید Windows Central، استودیو تری آرک در حال کار بر روی نسخه ششم سری Black Ops با اسم رمز Cerberus میباشد. Insider Gaming نیز ادعا کرد که این بازی Black Ops Gulf War نام دارد.

اینطور به نظر میرسد که این بازی داستان آزانس اطلاعات مرکزی سیا و عواقب اقدامات آمریکا در پایان جنگ سرد را حکایت میکند. در این بازی روایت متفاوتی از جنگ خلیج فارس را شاهد خواهیم بود و به تمام جناح های حاضر در این جنگ پرداخته خواهد شد. Windows Central ادعا میکند که این بازی طولانی ترین سوند توسعه را در بین تمامی عناوین استودیو تری آرک دارد به نحوی که ساخت آن 4 سال زمان نیاز داشت. لازم به ذکر است که نسل حال حاضر Call of Duty یعنی Modern Warfare 3 که انتفادات فراوانی نسبت به آن وجود دارد برای ساخت تنها به 18 ماه زمان نیاز داشت. حال شاید این 4 سال کار بتواند خبر خوشی برای طرفداران این سری باشد.

در حال حاضر اطلاعات بیشتری از این بازی در دسترس نمیباشد و تمامی اخبار مذکور نیز در حد شایعه میباشند. به محض انتشار خبر های جدید، آنهارا با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.