Call of Duty

 

اگر از طرفداران بازی های تفنگی باشید، حتما تا کنون اسم بازی Call Of Duty را شنیده اید. این بازی ها از ابتدا تا کنون برای بسیاری خاطره انگیز بوده اند. بازیکنان با هر نسل جدید از این مجموعه، با ویژگی های جدید آن هیجان زده میشوند. از زمان انتشار اولین سری از این مجموعه تا به الان، این بازی ها توانستند نظرات مثبت بسیاری را به خود جلب کنند.

سری بازی های COD همیشه خط داستانی زیبایی داشته اند. یکی از دلایل اصلی جذابیت این بازی ها هم همین داستان آنها است. اکنون نیز با ورود نسل جدید این بازی یعنی Black Ops Cold War، توجه های بیشتری جذب این عنوان شده است
شاید نسخه های Warzone و Modern Warfare کالاف دیوتی را قبلا تجربه کرده باشید. اکنون کاربران با اخرین آپدیت این دو نسل بر روی ایکس باکس سری ایکس متوجه موضوعی شدند. آن هم این است که این بازی های کالاف دیوتی توانایی اجرا با نرخ تصویر ۱۲۰ فریم بر ثانیه را دارد. این میتواند یک خبر فوق العاده باشد. البته نکته جالب این است که این ویژگی در لیست تغییرات مذکور از سوی اکتیویژن ذکر نشد.
سری بازی های Call Of Duty همیشه مشخصات گرافیکی خوبی داشته اند. اما اکنون با این مشخصات، حتی بهتر از قبل میباشند.
در این مطلب میپردازیم به خبری جدید درباره بازی Call Of Duty Warzone 2. در ادامه با ما همراه باشید.

اطلاعات و تاریخ انتشار نسل دوم کالاف دیوتی وارزون

مدت هاست که اخبار زیاد و ضد و نقیضی درباره عنوان مورد انتظار Call of Duty Warzone 2 به گوش میرسد. اما روز گذشته اخباری جدید به صورت رسمی منتشر شدند که اطلاعات جدیدی از این عنوان به ما میدهند.

بر اساس این اطلاعات، تمامی مکانیزم های مورد استفاده در Modern Warfare 2 قرار است در این عنوان هم استفاده شوند. کاربران در این بازی شاهد وسایل نقلیه جدید مانند قایق های جدید بزرگ و کوچک و دارای Turret و همچنین هلیکوپتر هایی با با اندازه و ظرفیتی بزرگتر نسبت به نسل قبل یعنی Warzone خواهند بود.

یکی دیگر از قابلیت های جدیدی که شاهد آن خواهیم بود، اتمام سوخت خودرو ها میباشد که برای پر کردن آن باید به جایگاه های سوخت بروید. همچنین نقشه ای جدید تحت عنوان Al Mazrah نیز در بازی وجود خواهد داشت.

نسل دوم وارزون در تاریخ ۲۵ آبان ماه منتشر خواهد شد.

شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.