Elden Ring

 

بازی Elden Ring را بر اساس تصاویر و ویدئو های موجود، میتوان به دو بازی نزدیک دانست. عناوین Sekiro و سری بازی های Dark Souls. حضور میازاکی در کنار جرج ار ار باعث میشود این بازی حس و حال مخصوصی داشته باشد.

آنطور که در کنفرانس خبری مایکروسافت مشحص شد، داخل این بازی شاهد همکاری دوتا از معروف ترین اشخاص هستیم. هیدتاکا میازاکی سازنده سری بازی های Dark Souls و جرج آر آر مارتین نویسنده نغمه آتش و یخ.
طی مصاحبه ی یکی از اعضای ign با میازاکی، اطلاعات جدیدی از این بازی به دست آمد. میازاکی این اثر را یک بازی نقش آفرینی سوم شخص بیان کرده است و آنرا از لحاظ گیم پلی، شبیه به Dark Souls دانسته است. این بدین معنا نیست که دقیقا قرار است گیم پلی Dark Souls را مشاهده کنیم. تنها از لحاظ ساختار و اصل گیم پلی شباهت هایی وجود دارد.
طبق حرف های میازاکی، در این بازی علاوه بر موارد ساده و کاربردی که در گیم پلی شاهد هستیم، المان های محیطی وسیعی را نیز شاهد هستیم. به نوعی Elden Ring را باید نسخه کامل تر بازی های Dark Souls تلقی کرد.
طی این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره بازی Elden Ring. در ادامه با ما همراه باشید.

احتمال انتشار آپدیت ری تریسینگ برای الدن رینگ

بر اساس اطلاعات یکی از محققان پایگاه داده استیم به نام Sekirodubi، اینطور به نظر میرسد که به زودی شاهد پشتیبانی از فناوری ری تریسینگ در بازی Elden Ring خواهیم بود.

Sekirodubi ادعا دارد که در جریان آپدیت های اخبر الدن رینگ فایل ها و دیتاهای مربوط به این تکنولوژی برای این بازی فراهم شده است. اما هنوز این ادعا قطعی نیست. استودیو Fromsoftware نیز پیش از این انتشار یک آپدیت با این هدف را تایید کرد اما تاریخ آن را مشخص نکرد و نمیدانیم که آیا همراه با عرضه پکیج Shadow of The Erdtree شاهد این قضیه خواهیم بود یا خیر.

عنوان Elden Ring هم اکنون برای پلتفرم های PC، Xbox One، Xbox Series S & X، Ps4 و Ps5 در دسترس میباشد و پکیج Shadow of The Erdtree نیز برای تمامی پلتفرم های مذکور منتشر خواهد شد.

شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.