ایکس باکس

ایکس باکس. یکی از معروف ترین و محبوب ترین برند های دنیا. برندی که توانسته است در زمینه مربوط به گیم، به خوبی خود را اثبات کند. کنسول های این برند را میتوان جدی ترین رقیب برای پلی استیشن دانست.

ویژگی های عالی هر نسل. قدرت بسیار بالای آنها. امکانات منحصر به فرد Xbox و به ویژه بازی های انحصاری. همه از عواملی هستند که باعث شهرت و محبوبیت Xbox هستند. بازی هایی همچون: Forza Horizon و Forza Motorsport و Halo و بسیاری دیگر. همه از بازی های انحصاری این کنسول می باشند.
اما بعد از مدت ها انتظار نسل جدید این کنسول در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است. گویا این نسل توانسته است همه از جمله خود شرکت مایکروسافت را غافلگیر کند. نسل جدید یا در واقع نسل های جدید این کنسول تحت عناوین Xbox Series X و Xbox Series S معرفی شدند.
همانطور که مدیر عامل این برند، اقای اسپنسر اعلام کرده بود، کنسول های جدید مایکروسافت بسیار موفق عمل کرده اند. این کنسول ها توانستند بزرگترین افتتاحیه ایکس باکس را از آن خود کنند. باید این موضوع را در نظر بگیریم که این افتتاحیه با وجود ویروس کرونا توانست همچین رکوردی بزند.
در این مطلب میپردازیم به بازی هایی که قرار است به زودی از سرویس گیم پس ایکس باکس خارج شوند. در ادامه با ما همراه باشید.

این 6 بازی به زودی از سرویس Xbox Game Pass خارج خواهند شد

با اعلام رسمی شرکت مایکروسافت، 6 بازی در نیمه اول ماه جاری یعنی اکتبر، سرویس ایکس باکس گیم پس را ترک خواهند کرد.

این 6 بازی عبارتند از:

  • > Eville
  • > Overwhelm
  • > Shenzen l/O
  • > The Legend of Tianding
  • > Trek to Yomi
  • > Turnip Boy Commits Tax Evasion

عناوین فوق در تاریخ 15 اکتبر معادل 23 مهر ماه، سرویس مذکور را ترک خواهند کرد. طبق رسم همیشه، کاربران میتوانند این بازی ها را تا قبل از خروج از سرویس گیم پس، با تخفیف 20 درصدی و یا بیشتر خریداری کنند.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.