پابجی موبایل

 

پابجی موبایل یکی از عناوین پرطرفدار چندوقت اخیر در دنیای گیم بوده است. این بازی با سبک جذاب خود توانسته است تعداد زیادی از بازی دوستان را به خود حذب کند

شما در بازی pubg mobile به همراه ۹۹ نفر دیگر در یک سرزمین فرود می آیید. پیروز شدن در این بازی به ظاهر بسیار ساده است. فقط باید تا آخر بازی زنده بمانید. اما در عمل این کار بسیار سخت است. شما باید با استفاده از اسلحه ها و زره هایی که بدست می آوردید، دشمنان خود را از سر راه بردارید. شما به تدریج و بازی کردن های پی در پی میتوانید مهارت خود را بالا ببرید.
یکی دیگر از قابلیت های جالب بازی پابجی این است که شما میتوانید از دوستان خود که این بازی را دارند دعوت کنید تا با شما به بازی بپردازند. این کار میتواند لذت بازی را برای بازیکنان چند برابر کند.
رویال پس های پابجی موبایل دارای ماموریت های هفتگی میباشند که با انجام آنها میتوانید امتیازاتی بدست آورید.
در این مطلب میپردازیم به توضیحات ایونت جدید Pubg Mobile. در ادامه با ما همراه باشید.

ایونت جدید RP Team (آرپی تیم) Pubg Mobile

 

توضیحات ایونت:

وارد یک آرپی تیم شوید و یا خودتان یکی بسازید و دوستان خود را دعوت کنید. با اینکار ها جوایز بیشتری دریافت خواهید کرد.

هرچه تعداد اعضای گروه و لول آنها بیشتر باشد، جوایز بیشتری نیز دریافت خواهید کرد. پس بهترین کار این است که آرپی تیم شما کامل باشد تا بتوانید تمامی جوایز را دریافت کنید.

لازم به ذکر است فقط کسانی میتوانند آرپی تیم بسازند یا وارد آن شوند که الایت یا الایت پلاس هستند.

 

ناریخ اتمام ایونت:

زمان اتمام این ایونت ۱۵ شهریور ماه میباشد.

شما در سایت Zeox میتوانید اقدام به خرید یوسی پابجی موبایل، رویال پس پابجی موبایل و پرایم پابجی موبایل با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن انرا تحویل بگیرید.
همچنین شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.