پابجی موبایل

پابجی موبایل یکی از عناوین پرطرفدار چندوقت اخیر در دنیای گیم بوده است. این بازی با سبک جذاب خود توانسته است تعداد زیادی از بازی دوستان را به خود حذب کند

شما در بازی pubg mobile به همراه ۹۹ نفر دیگر در یک سرزمین فرود می آیید. پیروز شدن در این بازی به ظاهر بسیار ساده است. فقط باید تا آخر بازی زنده بمانید. اما در عمل این کار بسیار سخت است. شما باید با استفاده از اسلحه ها و زره هایی که بدست می آوردید، دشمنان خود را از سر راه بردارید. شما به تدریج و بازی کردن های پی در پی میتوانید مهارت خود را بالا ببرید.
یکی دیگر از قابلیت های جالب بازی پابجی این است که شما میتوانید از دوستان خود که این بازی را دارند دعوت کنید تا با شما به بازی بپردازند. این کار میتواند لذت بازی را برای بازیکنان چند برابر کند.
رویال پس های پابجی موبایل دارای ماموریت های هفتگی میباشند که با انجام آنها میتوانید امتیازاتی بدست آورید.
در این مطلب میپردازیم به توضیحات ایونت Candy Catcher بازی Pubg Mobile. در ادامه با ما همراه باشید.

توضیحات و ترجمه ماموریت های ایونت Candy Catcher بازی Pubg Mobile

توضیحات ایونت:

برای تکمیل ایونت، باید هر روز ماموریت های که وجود دارند را انجام بدهید. سپس با دریافت کدوها میتوانید روی Start بزنید و پس از آن با جمع آوری شکلات ها، سکه دریافت کنید. به این نکته هم توجه کنید که اگر خفاش یا عنکبوت جمع کنید، سکه های شما کم میشوند. در نهایت میتوانید با سکه هایی که دارید جوایز دلخواه خود را دریافت کنید.

ترجمه ماموریت های ایونت:

  • > ایونت را به اشتراک بگذارید. (روی Share بزنید)
  • > یک بازی در مود کلاسیک بازی کنید.
  • > مجموع ۴۵ دقیقه در مود کلاسیک سپری کنید.

زمان اتمام ایونت:

زمان اتمام این ایونت ۱۲ آبان ماه میباشد.

شما در سایت Zeox میتوانید اقدام به خرید یوسی پابجی موبایل، رویال پس پابجی موبایل و پرایم پابجی موبایل با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن انرا تحویل بگیرید.
همچنین شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.