ایکس باکس

ایکس باکس. یکی از معروف ترین و محبوب ترین برند های دنیا. برندی که توانسته است در زمینه مربوط به گیم، به خوبی خود را اثبات کند. کنسول های این برند را میتوان جدی ترین رقیب برای پلی استیشن دانست.

ویژگی های عالی هر نسل. قدرت بسیار بالای آنها. امکانات منحصر به فرد Xbox و به ویژه بازی های انحصاری. همه از عواملی هستند که باعث شهرت و محبوبیت Xbox هستند. بازی هایی همچون: Forza Horizon و Forza Motorsport و Halo و بسیاری دیگر. همه از بازی های انحصاری این کنسول می باشند.

اما بعد از مدت ها انتظار نسل جدید این کنسول در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است. گویا این نسل توانسته است همه از جمله خود شرکت مایکروسافت را غافلگیر کند. نسل جدید یا در واقع نسل های جدید این کنسول تحت عناوین Xbox Series X و Xbox Series S معرفی شدند.

اکنون اخبار جدیدی درباره ی یکی از کنسول های نسل جدید ایکس باکس یعنی Xbox Series S منتشر شده است. در ادامه به آن میپردازیم. با ما همراه باشید.

فضای قابل استفاده Xbox Series S

به تازگی کاربری از Reddit به نام uspead20، با انتشار تصویری ادعای عجیبی کرده است. وی گفته است که کنسول ایکس باکس سری اس، یک هفته زود تر به دستش رسیده است. طبق ان نیز اطلاعاتی بدست اورده است. وی میگوید این نسل، فقط دارای ۳۶۴ گیگابایت فضای قابل استفاده خواهد بود. البته صرفا برای بازی ها و برنامه ها. این کنسول از یک درایو ssd به حجم ۵۱۲ گیگابایت استفاده میکند. فعلا باید در نظر داشته باشیم که این خبر شایعه است و از سمت هیچ منبع خبری معتبری، تایید نشده است. پیش از این نیز خبر هایی به گوش می رسید که کنسول پلی استیشن ۵ دارای ۶۶۴ گیگابایت و ایکس باکس سری ایکس، دارای ۸۰۲ گیگابایت فضای قابل استفاده میباشند. باید تا انتشار نهایی این کنسول ها منتظر بمانیم.

شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.