ایکس باکس

ایکس باکس. یکی از معروف ترین و محبوب ترین برند های دنیا. برندی که توانسته است در زمینه مربوط به گیم، به خوبی خود را اثبات کند. کنسول های این برند را میتوان جدی ترین رقیب برای پلی استیشن دانست. ویژگی های عالی هر نسل. قدرت بسیار بالای آنها. امکانات منحصر به فرد Xbox و به ویژه بازی های انحصاری. همه از عواملی هستند که باعث شهرت و محبوبیت Xbox هستند. بازی هایی همچون: Forza Horizon و Forza Motorsport و Halo و بسیاری دیگر. همه از بازی های انحصاری این کنسول می باشند. اما بعد از مدت ها انتظار نسل جدید این کنسول در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است. گویا این نسل توانسته است همه از جمله خود شرکت مایکروسافت را غافلگیر کند. نسل جدید یا در واقع نسل های جدید این کنسول تحت عناوین Xbox Series X و Xbox Series S معرفی شدند. همانطور که مدیر عامل این برند، اقای اسپنسر اعلام کرده بود، کنسول های جدید مایکروسافت بسیار موفق عمل کرده اند. این کنسول ها توانسته اند بزرگترین افتتاحیه ایکس باکس را از آن خود کنند. باید این موضوع را در نظر بگیریم که این افتتاحیه با وجود ویروس کرونا توانسته است همچین رکوردی بزند. به تازگی خبری خوشحال کننده برای کاربران ایکس باکس منتشر شده است که در ادامه به آن میپردازیم. با ما همراه باشید.  

کاربران Xbox برای انجام بازی های آنلاین رایگان دیگر نیازی به گلد ندارند

خبری که به تازگی منتشر شده است این است که: کاربران ایکس‌ باکس از امروز برای تجربه‌ی آنلاین بازی‌های رایگان نیاز به اشتراک گلد نخواهند داشت.
همانطور که مایکروسافت پیشتر اعلام کرده بود، کاربران Xbox از امروز دیگر نیازمند سرویس اشتراکی گلد برای تجربه‌ی عناوین رایگان مانند فورتنایت نخواهند بود.
  شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.