Assassin’s Creed

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن Assassins-Creed-Valhalla-release-date-october-1024x576.jpg است

  سری بازی های Assassin’s Creed را میتوان یکی از پرطرفدار ترین بازی های ویدئویی دانست. اکنون نوبت به نسل جدید این سری بازی یعنی Assassin’s Creed Valhalla رسیده است تا روند عالی نسل های پیشین را ادامه دهد.

بازی های این مجموعه همیشه با ویژگی های جذاب خود توانسته اند بازیکنان زیادی را جذب خود کنند. سبک مبارزات فوق العاده. گرافیک خیلی خوب در زمان هر نسل. گاهی توقات هم چاشنی تخیل و داستان های افسانه ای. همه دست به دست هم داده اند تا این بازی را تبدیل به یکی از بهترین ها بکنند.

معمولا هر یک از نسل های این بازی، در یک کشور خاص هستند. نسل قبل از Valhalla، یعنی ادیسه، در یونان. نسل قبل آن، اوریجینز، در مصر. هر کدام در یک کشور. اکنون والهالا ما را به دنیای وایکینگ ها و حال و هوای آنها می برد.

والهالا دوازدهمین بازی از مجموعه Assassin’s Creed است که در تاریخ ۲۰ آبان برای کنسول های نسل هشتم و نهم و PC منتشر شد.

در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره نسل آینده Assassin’s Creed. در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

نسل بعد بازی اساسینزکرید در شهر بغداد

  طیق گزارش اخیر وبسایت Bloomberg، نسل جدید سری بازی های Assassin’s Creed با نام Rift میباشد و داستان بازی در شهر بغداد رخ میدهد. اینطور به نظر میرسد که Basim شخص اول این عنوان خواهد بود و گیمپلی این بازی برخلاف Valhalla روی المان های مخفی کاری در مقیاس کوچکتر تمرکز دارد. قبل ار این برخی رسانه ها ادعا داشتند که این بازی در آمریکای مرکزی و تمدن Aztec جریان خواهد داشت.  

 

 

شما عزیزان میتوانید اخبار مربوط به بازی ها و کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.