پلی استیشن

پلی استیشن. یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین برندهای جهان. زیر کجموعه ای از شرکت سونی که توانسته است از ابتدا تا کنون، مخاطبان بسیاری را به خود جذب کند.میتوان به راحتی، این کنسول را پر فروش ترین کنسول بازی در بین تمام کنسول ها دانست.

قدرت، کیفیت، ویژگی های منحصر به فرد و بسیاری موارد دیگر توانسته اند به محبوبیت و فروش این کنسول بیفزایند. یکی دیگر از مواردی که خیلی برای بازیکنان مهم است، بازی های انحصاری این کنسول می باشد.
بازی هایی همچون The Last Of Us و God Of War و Uncharted و بسیاری دیگر از بازی ها از جمله Ghost Of Tsushima. تمام این بازی ها توانستند کنسول Play Station یا به اصطلاح، PS را بیش از پیش محبوب کند.
شاید بتوان تنها برندی که توانایی رقابت با Play Station را دارد، ایکس باکس ( Xbox ) دانست. زیر مجموعه شرکت مایکروسافت که در سال های اخیر توانست پا به پای Play Station پیشرفت کند. اما باید اقرار کرد هنوز هم نتوانسته است در زمینه فروش به پای این کنسول برسد.
با عرضه هر نسل جدید این کنسول، قابلیت های جدید و منحصر به فردی هم برای آن معرفی میشود. این قابلیت ها همگان را مجذوب خود میکند. همچنین با معرفی هر نسل خود، رکورد های جالبی هم از خود به جای میگذارد.
در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره باندل جدید پلی استیشن ۵. در ادامه با ما همراه باشید.

عرضه باندل جدید PlayStation 5 به همراه اشتراک Ps Plus Premium

شرکت سونی اعلام کرد که قصد دارد باندل جدیدی از پلی استیشن 5 عرضه کند که این باندل به همراه یک اشتراک دو ساله سرویس Ps Plus Premium میباشد.

از زمان عرضه Ps5 تا به امروز، هیچگاه قیمت این دستگاه کم نشده است حتی در برخی مناطق با افزایش قیمت هم مواجه شد. در این مدت شرکت سونی در تلاش بود تا به عرضه باندل های بازی های فرست پارتی و ثرد پارتی، ارزش خرید کنسول خود را بالاتر ببرد. اما به تازگی متوجه شدیم که این شرکت قصد دارد کنسول PlayStation 5 را به همراه یک اشتراک دوساله سرویس Ps Plus Premium در یک باندل، عرضه کند.

در حال حاضر هیچ اطلاعات دقیقی از این باندل در دسترس نمیباشد. اما معمولا بازی هایی که در باندل ها موجود میباشند، با قیمت کمتری در اختیار کاربران قرار میگیرند. بنابراین انتظار میرود که سرویس Ps Plus موجود در این باندل هم با قیمت مناسب تری در دسترس عموم قرار بگیرد.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.