بازی Ghost Of Tsushima

 

شاید بسیاری از شما با شاهکار جدید استودیو ساکرپانچ آشنا باشید. بازی Ghost Of Tsushima یا همان شبح سوشیما، محصول جدید این استودیو است که توانسته است فروش فوق العاده ای را رقم بزند.

ماجرای این بازی در کشور ژاپن اتفاق می افتد. البته همان طور که مشخص است، در ژاپن قدیم. داستان از این قرار است که حمله ای از جانب مغول ها صورت میگیرد. این حمله روی جزیره ای به نام سوشیما (Tsushima) متمرکز است. در این حمله، مغول ها تمام سامورایی های این سرزمین را قتل عام میکنند. تنها شاهزاده این سرزمین و عمویش باقی می مانند. اما مغول ها عموی شاهزاده را هم به اسارت میگیرند.
شما در نقش شاهزاده سرزمین سوشیما ظاهر میشوید و وظیفه دارید تا عموی خود و سرزمینتان را نجات دهید. این بازی با گرافیک عالی و خیره کننده اش توانسته است بسیاری از بازیکنان را جذب کنند.
این بازی توانسته است نظرات بسیاری را به خود جلب کند. که باعث بدست آوردن جوایز بسیاری شده است. همچنین یکی از امتیازات مثبت بازی Ghost Of Tsushima، سبک مبارزات آن است. سبک مبارزات در بازی شبح سوشیما، به گونه ای درست شده اند که حس یک مبارزه واقعی را به بازیکن بدهند.
در ادامه میپردازیم به خبر جدیدی که درباره Ghost Of Tsushima منتشر شده است. این خبر راجع به بسته الحاقی جدید این بازی میباشد. در ادامه با ما همراه باشید.

بسته الحاقی جدید گوست آف سوشیما

بسته الحاقی Iki Island از بازی Ghost of Tsushima Director’s Cut دارای ویژگی‌های بصری، سرعت بارگذاری بیشتر و پشتیبانی از قابلیت‌ های کنترلر DualSense برروی PS5 خواهد بود.
در صورت انتشار اطلاعات بیشتر در این باره، در این سایت به آن میپردازیم. با ما همراه باشید.
شما عزیزان میتوانید اخبار مربوط به بازی ها و کنسول های بازی و سایر اخبار مربوط به دنیای گیمینگ را به صورت به روز در سایت Zeox دنبال کنید.