Call of Duty

 

اگر از طرفداران بازی های تفنگی باشید، حتما تا کنون اسم بازی Call Of Duty را شنیده اید. این بازی ها از ابتدا تا کنون برای بسیاری خاطره انگیز بوده اند. بازیکنان با هر نسل جدید از این مجموعه، با ویژگی های جدید آن هیجان زده میشوند. از زمان انتشار اولین سری از این مجموعه تا به الان، این بازی ها توانستند نظرات مثبت بسیاری را به خود جلب کنند.

سری بازی های COD همیشه خط داستانی زیبایی داشته اند. یکی از دلایل اصلی جذابیت این بازی ها هم همین داستان آنها است. اکنون نیز با ورود نسل جدید این بازی یعنی Modern Warfare 2 و Warzone 2، توجه های بیشتری جذب این عنوان شده است
شاید نسخه های Warzone و Modern Warfare کالاف دیوتی را قبلا تجربه کرده باشید. اکنون کاربران با اخرین آپدیت این دو نسل بر روی ایکس باکس سری ایکس متوجه موضوعی شدند. آن هم این است که این بازی های کالاف دیوتی توانایی اجرا با نرخ تصویر ۱۲۰ فریم بر ثانیه را دارد. این میتواند یک خبر فوق العاده باشد. البته نکته جالب این است که این ویژگی در لیست تغییرات مذکور از سوی اکتیویژن ذکر نشد.
سری بازی های Call Of Duty همیشه مشخصات گرافیکی خوبی داشته اند. اما اکنون با این مشخصات، حتی بهتر از قبل میباشند.
در این مطلب میپردازیم به خبری جدید درباره بازی Call Of Duty Warzone 2. در ادامه با ما همراه باشید.

بیش از ۲۵ میلیون کاربر برای عنوان کالاف دیوتی وارزون ۲ تا به اینجای کار

تنها ۵ روز از انتشار عنوان Call of Duty Warzone 2 میگذرد که شرکت Activision اعلام کرد تعداد ۲۵ میلیون کاربر تا کنون این بازی را تجربه کردند که با توجه به محبوبیت بالای سری Warzone، این آمار خیلی هم تعجب برانگیز نمیباشد. در خصوص این رقم باید گفت که عنوان محبوب Warzone 1 آمار تقریبا مشابه را مدت زمان ۱۰ روز بدست آورد.

نسل جدید سری Warzone شباهت بسیار زیادی به نسخه قبلی خود دارد. علاوه بر تمام ویژگی های نسل قبل، این بازی دارای یک مپ جدید به نام Al-Mazrah و همچنین مودی جدید به نام DMZ میباشد. این مود در واقع در حالت PvEvP میباشدو بدین صورت که خود بازیکن با هوش مصنوعی و دیگر بازیکنان حاضر میتواند به بازی و مبارزه بپردازد.

عنوان Warzone 2 هم اکنون برای پلتفرم های Xbox Series X/S، Ps4، Ps5، PC و Xbox One موجود و در دسترس میباشد.

شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.