بازی Ghostrunner

بازی Ghostrunner محصول شرکت لهستانی وان مور لول (One More Level) است. شما در این بازی در درواقع یک سبک خاص را مشاهده نمیکنید. بلکه این بازی تلفیقی از چندین سبک مختلف است. البته این کار که شما چندین سبک را با هم تلفیق کنید و در یک بازی قرار بدهید، ریسک است.

بازی گوست رانر توانسته است از پس این کار بر بیاید. اما این به معنای این نیست که یک بازی بی نقص را شاهد هستیم. داستان بازی گوست رانر درباره جهانی است که افراد ثروتمند و قدرتمند بر آن حاکم شده اند. رفتار این افراد با بقییه مردم به نحوی است مه گویا آنها خالقند و مردم مخلوقشان. این رفتار ها و نا عدالتی ها باعث ایجاد هرج و مرج در این شهر شده است.

شما در این بازی در نقش یک گوست رانر به نام جک هستید. شخصیتی که هیچی از گذشته خود نمیداند و فقط یک صدا درون سر خود میشنود. صدایی که از او میخواهد تا فعالیت هایی را انجام دهد و در کنار آن، جک را از گذشته خود مطلع میسازد. این بازی داستان زیبا و جالبی دارد و میتواند مخاطب را به راحتی جذب خود کند.

اکنون اخبار جدیدی راجع به زمان انتشار بازی Ghostrunner منتشر شده است که در ادامه به آن میپردازیم. با ما همراه باشید.

تاخیر در انتشار گوست رانر

بازی Ghostrunner قرار بود زود تر از اینها برای نینتندو منتشر شود. اما فرایند تکمیل بازی به تاخیر خورد. به گفته شرکت ۵۰۵Games، این بازی قرار است بالاخره در نوامبر، برای نینتندو منتشر شود.

خبر ها حاکی از ان است که قرار است این بازی در سال اینده برای Ps5 و Xbox Series X&S منتشر شود.

شما عزیزان میتوانید این بازی را به محض موجود شدن از سایت Zeox دریافت کنید.

همچنین میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.