GTA

عنوان GTA یا همان Grand Theft Auto به معنای سرقت بزرگ. بزرگترین و محبوب ترین ساخته شرکت ROCKSTAR. بازی ای که میتوان گفت برای تمام گیمر ها و حتی کسانی که مدت کمی اهل بازی های ویدئویی بوده اند، شناخته شده است. از اولین نسخه آن تا همین آخرین نسل آن یعنی Grand Theft Auto V.

تمام نسخه های بازی جی تی ای از اول تا کنون بین مخاطبان بسیار محبوب بوده اند. اما شاید رقابت اصلی را بتوان بین نسخه V و San Andreas دانست. که نسخه San Andreas با وجود اینکه قدیمی تر میباشد و بسیاری از ویژگی های نسخه V را ندارد اما هنوز هم برای بسیاری، بهترین تسخه بین تمام نسل های این بازی میباشد.
یکی از دلایل محبوبیت زیاد مجموعه بازی های GTA را میتوان سبک این بازی ها دانست. سبک Open World یا همان جهان باز که بازیکنان قادرند به هر کجا از نقشه بازی که میخواهند بروند و محدودیتی برایشان وجود ندارد. همچنین وجود حالت های مختلف برای بازی کردن. شما در بازی های جی تی ای تقریبا هرکاری بخواهید میتوانید انجام دهید. ماشین های داخل خیابان را سرقت کنید. برای خود خانه بخرید. زندگی شخصی خود را داشته باشید و بسیاری امکانات دیگر. همچنین مراحل و خط داستانی زیبای این بازی را میتوان یکی از اصلی ترین دلایل محبوبیت آن دانست.
مدت زیادی است که نسخه V بازی جی تی ای منتشر شده است و کاربران برای عرضه نسخه جدید یعنی VI لحظه شماری میکنند. از زمان انتشار نسخه V تا کنون فقط آپدیت های برای آن ارائه میشده است که میتوان گفت هیچ جوره نتوانسته است اشتیاق کاربران به نسخه VI را کمتر کند.
در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره GTA VI. در ادامه با همراه باشید.

تاریخ احتمالی رونمایی از GTA VI

اخیرا یکی از کاربران توئیتر مدعی شد که از تاریخ انتشار عنوان مورد انتظار GTA VI مطلع است. یا به عبارتی انتشار اولین تریلر این بازی.

این کاربر که کریس مارکس (Chris Marx) نام دارد، شهرت و سابقه ای در حد اینسایدر های مطرح دنیای گیم ندارد. اما قبل تر چندین خبر و پیش بینی را مطرح کرد که همه آنها درست بودند. کریس مارکس اینطور بیان میکند که:

“اکنون میتوانم تایید کنم که Grand Theft Auto VI در تاریخ 26 اکتبر 2023 رونمایی خواهد شد”

علاوه بر ادعای کریس مارکس، در بسیاری از مقاله و انجمن های طرفداران این بازی، مشاهده میکنید که عده زیادی نیز نظر مشابه دارند. همچنین بر اساس تمامی رویداد ها و رونمایی های راکستار از محصولات جدید خود متوجه میشویم که این شرکت علاقه زیادی به ما اکتبر و روز سه شنبه دارد و تاریخ 26 اکتبر نیز روز سه شنبه میباشد. پس جای تعجب ندارد که این پیش بینی کریس مارکس نیز به واقعیت تبدیل شود.

شما عزیزان میتوانید اخبار سایر بازی ها، اخبار کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.