GTA

عنوان GTA یا همان Grand Theft Auto به معنای سرقت بزرگ. بزرگترین و محبوب ترین ساخته شرکت ROCKSTAR. بازی ای که میتوان گفت برای تمام گیمر ها و حتی کسانی که مدت کمی اهل بازی های ویدئویی بوده اند، شناخته شده است. از اولین نسخه آن تا همین آخرین نسل آن یعنی Grand Theft Auto V.

تمام نسخه های بازی جی تی ای از اول تا کنون بین مخاطبان بسیار محبوب بوده اند. اما شاید رقابت اصلی را بتوان بین نسخه V و San Andreas دانست. که نسخه San Andreas با وجود اینکه قدیمی تر میباشد و بسیاری از ویژگی های نسخه V را ندارد اما هنوز هم برای بسیاری، بهترین تسخه بین تمام نسل های این بازی میباشد.
یکی از دلایل محبوبیت زیاد مجموعه بازی های GTA را میتوان سبک این بازی ها دانست. سبک Open World یا همان جهان باز که بازیکنان قادرند به هر کجا از نقشه بازی که میخواهند بروند و محدودیتی برایشان وجود ندارد. همچنین وجود حالت های مختلف برای بازی کردن. شما در بازی های جی تی ای تقریبا هرکاری بخواهید میتوانید انجام دهید. ماشین های داخل خیابان را سرقت کنید. برای خود خانه بخرید. زندگی شخصی خود را داشته باشید و بسیاری امکانات دیگر. همچنین مراحل و خط داستانی زیبای این بازی را میتوان یکی از اصلی ترین دلایل محبوبیت آن دانست.
مدت زیادی است که نسخه V بازی جی تی ای منتشر شده است و کاربران برای عرضه نسخه جدید یعنی VI لحظه شماری میکنند. از زمان انتشار نسخه V تا کنون فقط آپدیت های برای آن ارائه میشده است که میتوان گفت هیچ جوره نتوانسته است اشتیاق کاربران به نسخه VI را کمتر کند.
در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره GTA VI. در ادامه با همراه باشید.

تاریخ انتشار تریلر معرفی GTA VI

اخیرا خبر های زیادی در خصوص انتشار تریلر رونمایی از جی تی ای 6 به گوش میرسید که همه آنها در حد شایعه بودند. طی چند روز گذشته نیز یکی از ایسنایدر ها به نام Tez2 ادعا کرد که این بازی حوالی ماه دسامبر رونمایی خواهد شد. اکنون طبق اعلام رسمی شرکت راکستار به نظر میرسد که این ادعا صحت دارد.

راکستار طی توئیت جدید خود اعلام کرد:

“ما بسیار هیجان داریم که به شما اعلام کنیم که تریلر نسل جدید بازی Grand Theft Auto در اوایل ماه دسامبر سال جاری منتشر خواهد شد. ما منتظریم که در سال های آتی، لحظات مشابهی را با شما به اشتراک بگذاریم”

با توجه به اینکه سالگرد 25 سالگی شرکت راکستار میباشد نیز فرصت مناسبی برای رونمایی از یکی از بزرگترین و مورد انتظار ترین عناوین این شرکت میباشد. در حال حاضر اطلاعات بیشتری در خصوص این بازی در دسترس نمیباشد. زمان انتشار تریلر آن نیز همانطور که مشاهده کردید دقیق نیست. یعنی تقریبا از 10 آذر ماه باید منتظر این تریلر باشیم.

به محض انتشار جزئیات بیشتر درباره این عنوان و همچنین تریلر آن، آنهارا با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.