FIFA

FIFA یکی از بهترین بازی های فوتبالی میباشد که در حال حاضر در بازار بازی های فوتبالی وجود دارد. اگر شما جز علاقه مندان به فوتبال هستید، باید تا کنون اسم بازی های فیفا را شنیده باشید. بازی های فوتبالی زیادی تا کنون عرضه شده اند اما هیچکدام به اندازه فیفا موفق نبوده اند. این بازی با هر نسل خود توانسته است بیشتر و بیشتر علاقه مندان را به خود جذب کند. اکنون نیز نوبت نسل جدید آن، یعنی FIFA 22 میباشد.
در نگاه اول به نسل های جدید این بازی، شابد متوجه تفاوت زیادی نسبت به نسل های قبل نشوید. اما اگر کمی به جزئیات توجه کنید به راحتی میتوانید تفاوت ها را مشاهده کنید. بهبود گیم پلی، افزایش گرافیک و بهبود حرکات بازیکنان و توپ. همه را با کمی دقت میتوانید مشاهده کنید.
بازی FIFA را میتوان یکی از موفق ترین بازی های شرکت EA دانست. شاید تنها رقیب این بازی، PES باشد. یکی دیگر از بازی های فوتبالی موفق در چند سال اخیر. اما PES هم هیچگاه نتوانست فروش و محبوبیت FIFA را داشته باشد. اما این به معنای بد بودن آن نمیشود و آن هم مخاطبان خود را دارد که کم هم نیستند.
فیفا با آپدیت هایی که برای بازی های خود منتشر میکند تغییراتی را هم به آنها اضافه میکند. این تغییرات صرفا مربوط به نقل و انتقالات و تیم ها نیستند. تمام این موارد دست به دست هم میدهند تا تجربه ای لذت بخش از یک بازی فوتبال برای شما فراهم شود.
در این مطلب میپردازیم به خبری درباره نسل جدید فیفا یعنی FIFA 23. در ادامه با ما همراه باشید.

تداوم صدر نشینی فیفا ۲۳ در جدول فروش هفتگی بریتانیا

همانند هفته گذشته، این هفته نیز شاهد صدر نشینی عنوان FIFA 23 در جدول فروش هفتگی در بریتانیا میباشم. جدول در حالت کلی تغییر زیادی نسیت به هقته قبل ندارد و انتظار میرود که سال جاری میلادی با همین روند به اتمام برسد.

عنوان فیفا ۲۳ و Call of Duty Modern Warfare 2 به ترتیب با رشد ۱۶ و ۲ درصدی نسبت به هفته پیش، در رده های اول و دوم ثابت ماندند و بازی God of War Ragnarok هم با افت ۷ درصدی در فروش، در همان رده سوم هفته گذشته باقی ماند. در رده های سوم و چهارم نیز به ترتیب Mario Kart 8: Deluxe و Pokemon Violet قرار گرفتند که عنوان Mario Kart 8: Deluxe هم نسبت به هفته پیش ۴ درصد افت داشت.

تنها عناوینی که در هفته قبل در لیست ۱۰ بازی پرفروش حضور نداشتند و توانستند این هفته در این جدول باشند، عناوین Sonic Frontiers و Mario + Rabbids: Sparks of Hope میباشند.

لیست کامل ۱۰ بازی پرفروش این هفته در بریتانیا بدین صورت میباشد:

  1. > FIFA 23
  2. > Call of Duty Modern Warfare 2
  3. > God of War Ragnarok
  4. > Mario Kart 8: Deluxe
  5. > Pokemon Violet
  6. > Nintendo Switch Sports
  7. > Sonic Frontiers
  8. > Pokemon Scarlet
  9. > Mario + Rabbids: Sparks of Hope
  10. > Minecraft: Switch Edition
شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.