پابجی موبایل

پابجی موبایل یکی از عناوین پرطرفدار چندوقت اخیر در دنیای گیم بوده است. این بازی با سبک جذاب خود توانسته است تعداد زیادی از بازی دوستان را به خود حذب کند.

شما در بازی pubg mobile به همراه ۹۹ نفر دیگر در یک سرزمین فرود می آیید. پیروز شدن در این بازی به ظاهر بسیار ساده است. فقط باید تا آخر بازی زنده بمانید. اما در عمل این کار بسیار سخت است. شما باید با استفاده از اسلحه ها و زره هایی که بدست می آوردید، دشمنان خود را از سر راه بردارید. شما به تدریج و بازی کردن های پی در پی میتوانید مهارت خود را بالا ببرید.

یکی دیگر از قابلیت های جالب بازی پابجی این است که شما میتوانید از دوستان خود که این بازی را دارند دعوت کنید تا با شما به بازی بپردازند. این کار میتوانید لذت بازی را برای بازیکنان چند برابر کند.

رویال پس های پابجی موبایل دارای ماموریت های هفتگی میباشند که با انجام آنها میتوانید امتیازاتی بدست آورید. در این مطلب به ترجمه ماموریت های هفته چهارم فصل ۷ رویال پس میپردازیم. با ما همراه باشید.

ماموریت های بخش عادی:

  1. ۳ بار بروی یکی از ساختمان های مدرسه فرود بیایید.
  2. ۵ دشمن را با اسلحه kar98 بکشید.
  3. ۲۰ دشمن را با اسلحه scar-L بکشید.
  4. ۳ تا ایردراپ باز کنید.
  5. در ۱۰ بازی کلاه لول ۳ بردارید.
  6. ۲ نفر را از فاصله ۳۰ متری با نارنجک بکشید.

ماموریت های بخش ویژه:

  1. ۵ دشمن را با اسلحه شاتگان s1897 بکشید.
  2. ۲ بار در مود کلاسیک حداقل ۲ دشمن از یک تیم را بکشید.
  3. ۳ دشمن را از فاصله ۲۰۰ متری بکشید.
  4. به رنک پلاتینوم یا بالاتر از آن برسید.

شما در سایت Zeox میتوانید اقدام به خرید یوسی پابجی موبایل، رویال پس پابجی موبایل و پرایم پابجی موبایل با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن انرا تحویل بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.