Call of Duty

 

اگر از طرفداران بازی های تفنگی باشید، حتما تا کنون اسم بازی Call Of Duty را شنیده اید. این بازی ها از ابتدا تا کنون برای بسیاری خاطره انگیز بوده اند. بازیکنان با هر نسل جدید از این مجموعه، با ویژگی های جدید آن به وجد می آیند. از زمان انتشار اولین سری از این مجموعه تا به الان، این بازی ها توانستند نظرات مثبت بسیاری را به خود جلب کنند.

سری بازی های COD همیشه خط داستانی زیبایی داشته اند. یکی از دلایل اصلی جذابیت این بازی ها هم همین داستان آنها است. اکنون نیز با ورود نسل جدید این بازی یعنی Black Ops Cold War، توجه های بیشتری جذب این عنوان شده است.
شاید نسخه های Warzone و Modern Warfare کالاف دیوتی را قبلا تجربه کرده باشید. اکنون کاربران با اخرین آپدیت این دو نسل بر روی ایکس باکس سری ایکس متوجه موضوعی شدند. آن هم این است که این بازی های کالاف دیوتی توانایی اجرا با نرخ تصویر ۱۲۰ فریم بر ثانیه را دارد. این میتواند یک خبر فوق العاده باشد. البته نکته جالب این است که این ویژگی در لیست تغییرات مذکور از سوی اکتیویژن ذکر نشد.
سری بازی های Call Of Duty همیشه مشخصات گرافیکی خوبی داشته اند. اما اکنون با این مشخصات، حتی بهتر از قبل میباشند.
در این مطلب میپردازیم به خبری جدید درباره بازی Call Of Duty Mobile. در ادامه با ما همراه باشید.

تعداد کل دانلود بازی کالاف دیوتی موبایل از ۶۵۰ میلیون عدد عبور کرد

اکتیویژن بلیزارد به تازگی اعلام کرد که نسخه موبایل بازی Call of Duty تا الان بیش از ۶۵۰ میلیون بار توسط بازیکنان دانلود شده است.

این بازی رایگان که در سال ۲۰۱۹ منتشر شد توانست در ماه می ۲۰۲۱ به عدد قابل توجه ۵۰۰ میلیون دانلود برسد.

طبق اعلام این کمپانی در آخرین گزارش مالی سالانه، این عنوان بیش از ۱ میلیارد دلار درآمدزایی برای اکتیویژن به ارمغان آورد.

شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.