Elden Ring

بازی Elden Ring را بر اساس تصاویر و ویدئو های موجود، میتوان به دو بازی نزدیک دانست. عناوین Sekiro و سری بازی های Dark Souls. حضور میازاکی در کنار جرج ار ار باعث میشود این بازی حس و حال مخصوصی داشته باشد.

آنطور که در کنفرانس خبری مایکروسافت مشحص شد، داخل این بازی شاهد همکاری دوتا از معروف ترین اشخاص هستیم. هیدتاکا میازاکی سازنده سری بازی های Dark Souls و جرج آر آر مارتین نویسنده نغمه آتش و یخ.
طی مصاحبه ی یکی از اعضای ign با میازاکی، اطلاعات جدیدی از این بازی به دست آمد. میازاکی این اثر را یک بازی نقش آفرینی سوم شخص بیان کرده است و آنرا از لحاظ گیم پلی، شبیه به Dark Souls دانسته است. این بدین معنا نیست که دقیقا قرار است گیم پلی Dark Souls را مشاهده کنیم. تنها از لحاظ ساختار و اصل گیم پلی شباهت هایی وجود دارد.
طبق حرف های میازاکی، در این بازی علاوه بر موارد ساده و کاربردی که در گیم پلی شاهد هستیم، المان های محیطی وسیعی را نیز شاهد هستیم. به نوعی Elden Ring را باید نسخه کامل تر بازی های Dark Souls تلقی کرد.
طی این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره بازی Elden Ring. در ادامه با ما همراه باشید.

افزایش مجدد تعداد کاربران الدن رینگ در استیم

چیزی به انتشار پک DLC جدید عنوان Elden Ring باقی نمانده است که مجددا تعداد کاربران این بازی در استیم افزایش یافتند.

الدن رینگ یکی از عناوینی است که علاوه بر کسب جوایز، از زمان انتشار تا کنون همیشه از بهترین های استیم بوده است. اما این قضیه تا قبل از شروع تخفیفات زمستانی بود و اکنون اوضیاع آن حتی از قبل هم بهتر میباشد. قبل از شروع تخفیفات زمستانی، تعداد کاربران این عنوان در استیم بین 30 تا 45 هزار نفر بود. اما بر اساس امار SteamDB، این رقم اکنون بیش از 90 هزار نفر میباشد که پیشرفت چشمگیری به حساب میرود.

این را هم باید در نظر بگیریم که به زودی DLC جدید این بازی نیز تحت عنوان Shadow of The Erdtree منتشر خواهد شد و با ارائه یک گیمپلی جدید 20 ساعتی، قطعا در محبوبیت Elden Ring تاثیر به سزایی خواهد داشت.

شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.