پابجی موبایل

پابجی موبایل یکی از عناوین پرطرفدار چندوقت اخیر در دنیای گیم بوده است. این بازی با سبک جذاب خود توانسته است تعداد زیادی از بازی دوستان را به خود حذب کند.

شما در بازی pubg mobile به همراه ۹۹ نفر دیگر در یک سرزمین فرود می آیید. پیروز شدن در این بازی به ظاهر بسیار ساده است. بدین صورت که فقط باید تا آخر بازی زنده بمانید. اما در عمل این کار بسیار سخت است. شما باید با استفاده از اسلحه ها و زره هایی که بدست می آوردید، دشمنان خود را از سر راه بردارید. که به تدریج و بازی کردن های پی در پی میتوانید مهارت خود را بالا ببرید.
یکی دیگر از قابلیت های جالب بازی پابجی این است که شما میتوانید از دوستان خود که این بازی را دارند دعوت کنید تا با شما به بازی بپردازند. این کار میتواند لذت بازی را برای بازیکنان چند برابر کند.
رویال پس های پابجی موبایل دارای ماموریت های هفتگی میباشند که با انجام آنها میتوانید امتیازاتی بدست آورید. همچنین اکثر اوقات شاهد عرضه ایونت های جدید برای این بازی هستیم.
در این مطلب میپردازیم به توضیحات ایونت RP Team بازی Pubg Mobile. در ادامه با ما همراه باشید.

توضیحات ایونت RP Team بازی Pubg Mobile

همانند هر ماه همراه با شروه فصل جدید شاهد ایونت آرپی تیم در بازی میباشیم. که توضیحات ایونت به شرح زیر میباشد:

  • > اگر میخواهید جوایز بیشتر دریافت کنید، یا خودتان یک آرپی تیم بسازید و دوستان خود را دعوت کنید و یا وارد یک آرپی تیم دیگر شوید.
  • > هرچه تعداد اعضای آرپی تیم و لول آنها بیشتر باشد، جوایز بیشتری نیز کسب میکنید.
  • > اگر میخواهید تمامی جوایز را دریافت کنید، باید تیم شما پر باشد.
  • > تنها کسانی میتوانند آرپی تیم بسازند و یا وارد یکی شوند که الیت و یا الیت پلاس باشند.

تاریخ اتمام ایونت:

برای انجام این ایونت و دریافت جوایز مربوط به آن، تنها تا پایان روز 12 خرداد ماه فرصت دارید.

شما در سایت Zeox میتوانید اقدام به خرید یوسی پابجی موبایل، رویال پس پابجی موبایل و پرایم پابجی موبایل با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن انرا تحویل بگیرید.
همچنین شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.