پابجی موبایل

پابجی موبایل یکی از عناوین پرطرفدار چندوقت اخیر در دنیای گیم بوده است. این بازی با سبک جذاب خود توانسته است تعداد زیادی از بازی دوستان را به خود حذب کند.

شما در بازی pubg mobile به همراه ۹۹ نفر دیگر در یک سرزمین فرود می آیید. پیروز شدن در این بازی به ظاهر بسیار ساده است. بدین صورت که فقط باید تا آخر بازی زنده بمانید. اما در عمل این کار بسیار سخت است. شما باید با استفاده از اسلحه ها و زره هایی که بدست می آوردید، دشمنان خود را از سر راه بردارید. که به تدریج و بازی کردن های پی در پی میتوانید مهارت خود را بالا ببرید.
یکی دیگر از قابلیت های جالب بازی پابجی این است که شما میتوانید از دوستان خود که این بازی را دارند دعوت کنید تا با شما به بازی بپردازند. این کار میتواند لذت بازی را برای بازیکنان چند برابر کند.
رویال پس های پابجی موبایل دارای ماموریت های هفتگی میباشند که با انجام آنها میتوانید امتیازاتی بدست آورید.
در این مطلب میپردازیم به توضیحات ایونت Exclusive Treasure بازی Pubg Mobile. در ادامه با ما همراه باشید.

توضیحات ایونت جدید Exclusive Treasure بازی Pubg Mobile

با انجام مراحل زیر، میتوانید به جوایز این ایونت دست پیدا کنید:

  • > برای جمع آوری کوپن های اختصاصی روی گزینه Obtain بزنید.
  • > برای دست یابی به Exclusive Treasure به کوپن های اختصاصی نیاز دارید. درصد جدیدی بگیرید و هر مرتبه یک جایزه دریافت کنید.
  • > درصد جوایز را به صد درصد برسانید تا جوایز موجود را دریافت کنید.
  • > در صورتی که میخواهید جوایز بیشتری دریافت کنید باید درصد اضافه بگیرید.

شما میتوانید هر هفته با ورود به بازی و شیر کردن، یک کارت دریافت کنید. همچنین با خرید هر ۲۰۰ یوسی، یک کارت جدید بدست خواهید آورد.

شما در سایت Zeox میتوانید اقدام به خرید یوسی پابجی موبایل، رویال پس پابجی موبایل و پرایم پابجی موبایل با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن انرا تحویل بگیرید.
همچنین شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.