پابجی موبایل

 

پابجی موبایل یکی از عناوین پرطرفدار چندوقت اخیر در دنیای گیم بوده است. این بازی با سبک جذاب خود توانسته است تعداد زیادی از بازی دوستان را به خود حذب کند

شما در بازی pubg mobile به همراه ۹۹ نفر دیگر در یک سرزمین فرود می آیید. پیروز شدن در این بازی به ظاهر بسیار ساده است. فقط باید تا آخر بازی زنده بمانید. اما در عمل این کار بسیار سخت است. شما باید با استفاده از اسلحه ها و زره هایی که بدست می آوردید، دشمنان خود را از سر راه بردارید. شما به تدریج و بازی کردن های پی در پی میتوانید مهارت خود را بالا ببرید.
یکی دیگر از قابلیت های جالب بازی پابجی این است که شما میتوانید از دوستان خود که این بازی را دارند دعوت کنید تا با شما به بازی بپردازند. این کار میتواند لذت بازی را برای بازیکنان چند برابر کند.
رویال پس های پابجی موبایل دارای ماموریت های هفتگی میباشند که با انجام آنها میتوانید امتیازاتی بدست آورید.
در این مطلب میپردازیم به توضیحات ایونت گروه آرپی Pubg Mobile. در ادامه با ما همراه باشید.

 

 

ایونت گروه آرپی Pubg Mobile

با تکمیل این این ایونت قادر خواهید بود رویال پس پانزدهم را با یوسی کمتری الایت کنید. اما برای انجام این ایونت باید قوانین زیر را در نظر بگیرید.

قوانین گروه:

  • > ظرفیت هر گروه ۳ نفر میباشد و به محض کامل شدن گروه، کارت الایت معمولی یا الایت پلاس دریافت خواهید کرد که همراه با ۱۰ یا ۲۰ یوسی خواهد بود.
  • > برای دریافت تخفیف بیشتر، سازنده گروه میتواند کد گروه را با ۲ نفر دیگر به اشتراک بگذارد.
  • > در صورتی که حداقل یک نفر از اعضای گروه الایت کند، مقدار ۲۰ یوسی دریافت خواهید کرد.
  • > مهلت ساخت گروه و یا عضویت در گروه، تا پایان رویال پس چهاردهم یعنی ۲۸ شهریور ماه میباشد.

توجه داشته باشید که اگر ظرفیت گروه شما تا پایان ایونت کامل نشد، پس از پایان ایونت کارت ارتقا رویال پس برای شما ارسال خواهد شد.

شما در سایت Zeox میتوانید اقدام به خرید یوسی پابجی موبایل، رویال پس پابجی موبایل و پرایم پابجی موبایل با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن انرا تحویل بگیرید.
همچنین شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.