پابجی موبایل

پابجی موبایل یکی از عناوین پرطرفدار چندوقت اخیر در دنیای گیم بوده است. این بازی با سبک جذاب خود توانسته است تعداد زیادی از بازی دوستان را به خود حذب کند.

شما در بازی pubg mobile به همراه ۹۹ نفر دیگر در یک سرزمین فرود می آیید. پیروز شدن در این بازی به ظاهر بسیار ساده است. بدین صورت که فقط باید تا آخر بازی زنده بمانید. اما در عمل این کار بسیار سخت است. شما باید با استفاده از اسلحه ها و زره هایی که بدست می آوردید، دشمنان خود را از سر راه بردارید. که به تدریج و بازی کردن های پی در پی میتوانید مهارت خود را بالا ببرید.
یکی دیگر از قابلیت های جالب بازی پابجی این است که شما میتوانید از دوستان خود که این بازی را دارند دعوت کنید تا با شما به بازی بپردازند. این کار میتواند لذت بازی را برای بازیکنان چند برابر کند.
رویال پس های پابجی موبایل دارای ماموریت های هفتگی میباشند که با انجام آنها میتوانید امتیازاتی بدست آورید.
در این مطلب میپردازیم به توضیحات ایونت گروه آرپی پابجی موبایل. در ادامه با ما همراه باشید.

توضیحات ایونت گروه آرپی Pubg Mobile

با انجام این ایونت رویال پس ماه جدید را با یوسی کمتری الایت خواهید کرد. قوانین گروه الایت عبارتند از:

  • > تمام گروه ها ۳ نفری میباشند و به محض تکمیل آن، همه افراد الایت معمولی یا الایت پلاس به همراه ۱۰ یا ۲۰ یوسی دریافت خواهند کرد.
  • > کسی که گروه را می سازد میتواند برای دریافت تخفیف بیشتر، بین ۲ نفر دیگر گروه را به اشتراک بگذارد.
  • > در صورتی که حداقل یکی از اعضا برای بار اول الایت کند، تعداد ۲۰ یوسی دریافت خواهید کرد.
  • > فرصت برای ساخت و یا عضویت در گروه، تا ۲۷ آبان ماه میباشد.

لازم به ذکر است که اگر گروه شما تا پایان مدت ایونت تکمیل نشد، کارت ارتقا پس از پایان ایونت باز هم برای شما ارسال خواهد شد.

شما در سایت Zeox میتوانید اقدام به خرید یوسی پابجی موبایل، رویال پس پابجی موبایل و پرایم پابجی موبایل با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن انرا تحویل بگیرید.
همچنین شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.