پابجی موبایل

پابجی موبایل یکی از عناوین پرطرفدار چندوقت اخیر در دنیای گیم بوده است. این بازی با سبک جذاب خود توانسته است تعداد زیادی از بازی دوستان را به خود حذب کند.

شما در بازی pubg mobile به همراه ۹۹ نفر دیگر در یک سرزمین فرود می آیید. پیروز شدن در این بازی به ظاهر بسیار ساده است. بدین صورت که فقط باید تا آخر بازی زنده بمانید. اما در عمل این کار بسیار سخت است. شما باید با استفاده از اسلحه ها و زره هایی که بدست می آوردید، دشمنان خود را از سر راه بردارید. که به تدریج و بازی کردن های پی در پی میتوانید مهارت خود را بالا ببرید.
یکی دیگر از قابلیت های جالب بازی پابجی این است که شما میتوانید از دوستان خود که این بازی را دارند دعوت کنید تا با شما به بازی بپردازند. این کار میتواند لذت بازی را برای بازیکنان چند برابر کند.
رویال پس های پابجی موبایل دارای ماموریت های هفتگی میباشند که با انجام آنها میتوانید امتیازاتی بدست آورید. همچنین اکثر اوقات شاهد عرضه ایونت های جدید برای این بازی هستیم.
در این مطلب میپردازیم به توضیحات ایونت Bonus RP Points بازی Pubg Mobile. در ادامه با ما همراه باشید.

توضیحات ایونت جدید Bonus RP Points بازی Pubg Mobile

توضیحات ایونت:

برای شروع این ایونت، روی گزینه Get For Free بزنید تا امتیازات اولیه را دریافت کنید. در ادامه ماموریت های ایونت را برای دریافت سکه و RP بیشتر انجام دهید.

ترجمه ماموریت های ایونت:

  • > مجموع 300 دمیج در مود کلاسیک به دشمنان وارد کنید.
  • > مجموع 200 واحد از خون خود را در مود کلاسیک پر کنید.
  • > 3 بازی در مود کلاسیک با دوستان خود انجام دهید.
  • > در پایان مسابقه ها، 6 عدد لایک به هم تیمی های خود بدهید.
  • > با اسلحه M416 تعداد 10 نفر را در مود کلاسیک بکشید.
  • > در 2 بازی در مود کلاسیک از اسکوپ 8 استفاده کنید.
  • > 3 عدد دراپ باز کنید.
  • > 60 عدد یوسی خریداری کنید.

تاریخ اتمام ایونت:

شما تنها تا انتهای روز 1 اردیبهشت ماه فرصت دارید تا این ایونت را به پایان برسانید تا از قبل برای رویال پس فصل جدید آرپی جمع آوری کنید.

شما در سایت Zeox میتوانید اقدام به خرید یوسی پابجی موبایل، رویال پس پابجی موبایل و پرایم پابجی موبایل با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن انرا تحویل بگیرید.
همچنین شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.