پابجی موبایل

پابجی موبایل یکی از عناوین پرطرفدار چندوقت اخیر در دنیای گیم بوده است. این بازی با سبک جذاب خود توانسته است تعداد زیادی از بازی دوستان را به خود حذب کند.

شما در بازی pubg mobile به همراه ۹۹ نفر دیگر در یک سرزمین فرود می آیید. پیروز شدن در این بازی به ظاهر بسیار ساده است. بدین صورت که فقط باید تا آخر بازی زنده بمانید. اما در عمل این کار بسیار سخت است. شما باید با استفاده از اسلحه ها و زره هایی که بدست می آوردید، دشمنان خود را از سر راه بردارید. که به تدریج و بازی کردن های پی در پی میتوانید مهارت خود را بالا ببرید.
یکی دیگر از قابلیت های جالب بازی پابجی این است که شما میتوانید از دوستان خود که این بازی را دارند دعوت کنید تا با شما به بازی بپردازند. این کار میتواند لذت بازی را برای بازیکنان چند برابر کند.
رویال پس های پابجی موبایل دارای ماموریت های هفتگی میباشند که با انجام آنها میتوانید امتیازاتی بدست آورید. همچنین اکثر اوقات شاهد عرضه ایونت های جدید برای این بازی هستیم.
در این مطلب میپردازیم به توضیحات ایونت Exclusive Treasure بازی Pubg Mobile. در ادامه با ما همراه باشید.

ایونت Exclusive Treasure بازی Pubg Mobile

در این ایونت برای کسب جوایز مربوط، باید مراحل زیر را انجام دهید:

  1. > برای جمع آوری کوپن های اختصاصی روی گزینه Obtain بزنید.
  2. > برای Exclusive Treasure باید از کوپن های اختصاصی استفاده کنید، درصد جدید بگیرید و هر بار یک جایزه بدست بیاورید.
  3. > برای کسب جوایز مربوط، باید درصد جوایز را به 100 برسانید.
  4. > اگر میخواهید جوایز بیشتری کسب کنید باید درصد بیشتری بدست بیاورید.

شما میتوانید با شیر کردن این ایونت و ورود به بازی یک کارت دریافت کنید. همچنین با خرید 200 یوسی یک کارت جدید هم دریافت خواهید کرد.

تاریخ اتمام ایونت:

این ایونت تا پایان روز 21 شهریور ماه در دسترس خواهد بود.

شما در سایت Zeox میتوانید اقدام به خرید یوسی پابجی موبایل، رویال پس پابجی موبایل و پرایم پابجی موبایل با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن انرا تحویل بگیرید.
همچنین شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.