پابجی موبایل

پابجی موبایل یکی از عناوین پرطرفدار چندوقت اخیر در دنیای گیم بوده است. این بازی با سبک جذاب خود توانسته است تعداد زیادی از بازی دوستان را به خود حذب کند.

شما در بازی pubg mobile به همراه ۹۹ نفر دیگر در یک سرزمین فرود می آیید. پیروز شدن در این بازی به ظاهر بسیار ساده است. بدین صورت که فقط باید تا آخر بازی زنده بمانید. اما در عمل این کار بسیار سخت است. شما باید با استفاده از اسلحه ها و زره هایی که بدست می آوردید، دشمنان خود را از سر راه بردارید. که به تدریج و بازی کردن های پی در پی میتوانید مهارت خود را بالا ببرید.
یکی دیگر از قابلیت های جالب بازی پابجی این است که شما میتوانید از دوستان خود که این بازی را دارند دعوت کنید تا با شما به بازی بپردازند. این کار میتواند لذت بازی را برای بازیکنان چند برابر کند.
رویال پس های پابجی موبایل دارای ماموریت های هفتگی میباشند که با انجام آنها میتوانید امتیازاتی بدست آورید.
در این مطلب میپردازیم به توضیحات ایونت Going Legendary پابجی موبایل. در ادامه با ما همراه باشید.

ایونت Going Legendary بازی Pubg Mobile

توضیحات ایونت:

این ایونت را در مود کلاسیک انجام دهید تا به اسکین هایی که در آن موجود میباشد برسید. اگر هم نتوانستید ایونت ها را به طور کامل انجام دهید، میتوانید با کلیک روی Upgrade Reward و پرداحت مقدار مشخص یوسی اسکین ها را دائمی کنید.

در قسمت جوایز این ایونت ۳ ردیف وجود دارد. شما با پرداخت ۳۰۰ یوسی میتوانید اسکین های ردیف اول را دائمی کنید. با ۶۰۰ یوسی هم اسکین های ردیف اول و هم اسکین های ردیف دوم را دائمی کنید و با پرداخت ۳۰۰۰ یوسی میتوانید اسکین های هر ۳ ردیف را دائمی کنید.

تاریخ اتمام ایونت:

تاریخ اتمام این ایونت ۱۰ دی ماه میباشد.

شما در سایت Zeox میتوانید اقدام به خرید یوسی پابجی موبایل، رویال پس پابجی موبایل و پرایم پابجی موبایل با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن انرا تحویل بگیرید.
همچنین شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.