پابجی موبایل

 

پابجی موبایل یکی از عناوین پرطرفدار چندوقت اخیر در دنیای گیم بوده است. این بازی با سبک جذاب خود توانسته است تعداد زیادی از بازی دوستان را به خود حذب کند

شما در بازی pubg mobile به همراه ۹۹ نفر دیگر در یک سرزمین فرود می آیید. پیروز شدن در این بازی به ظاهر بسیار ساده است. فقط باید تا آخر بازی زنده بمانید. اما در عمل این کار بسیار سخت است. شما باید با استفاده از اسلحه ها و زره هایی که بدست می آوردید، دشمنان خود را از سر راه بردارید. شما به تدریج و بازی کردن های پی در پی میتوانید مهارت خود را بالا ببرید.
یکی دیگر از قابلیت های جالب بازی پابجی این است که شما میتوانید از دوستان خود که این بازی را دارند دعوت کنید تا با شما به بازی بپردازند. این کار میتواند لذت بازی را برای بازیکنان چند برابر کند.
رویال پس های پابجی موبایل دارای ماموریت های هفتگی میباشند که با انجام آنها میتوانید امتیازاتی بدست آورید.
در این مطلب میپردازیم به توضیحات گردونه جدید Pubg Mobile. در ادامه با ما همراه باشید.

گردونه جدید Pubg Mobile

 

توضیحات:

شما برای چرخاندن گردونه سمت چپ نیاز به دریافت آیتم وسط در ردیف سمت چپ کنار گردونه دارید. پس ابتدا گردونه سمت راست را بچرخانید تا آیتم لازم را دریافت کنید.

ارزش گردونه با هر بار چرخش افزایش پیدا میکند.

هر آیتم گردونه را فقط یک مرتبه دریافت میکنید و برای دفعه بعد در دسترس نیست.

با زدن روی فانوس سمت چپ گردونه یک باکس پریمیوم هدیه خواهید گرفت.

 

زمان اتمام این گردونه ۲ مرداد ماه میباشد.

شما در سایت Zeox میتوانید اقدام به خرید یوسی پابجی موبایل، رویال پس پابجی موبایل و پرایم پابجی موبایل با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن انرا تحویل بگیرید.
همچنین شما عزیزان میتوانید اخبار بازی ها، کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.