Elden Ring

 

بازی Elden Ring را بر اساس تصاویر و ویدئو های موجود، میتوان به دو بازی نزدیک دانست. عناوین Sekiro و سری بازی های Dark Souls. حضور میازاکی در کنار جرج ار ار باعث میشود این بازی حس و حال مخصوصی داشته باشد.

آنطور که در کنفرانس خبری مایکروسافت مشحص شد، داخل این بازی شاهد همکاری دوتا از معروف ترین اشخاص هستیم. هیدتاکا میازاکی سازنده سری بازی های Dark Souls و جرج آر آر مارتین نویسنده نغمه آتش و یخ.
طی مصاحبه ی یکی از اعضای ign با میازاکی، اطلاعات جدیدی از این بازی به دست آمد. میازاکی این اثر را یک بازی نقش آفرینی سوم شخص بیان کرده است و آنرا از لحاظ گیم پلی، شبیه به Dark Souls دانسته است. این بدین معنا نیست که دقیقا قرار است گیم پلی Dark Souls را مشاهده کنیم. تنها از لحاظ ساختار و اصل گیم پلی شباهت هایی وجود دارد.
طبق حرف های میازاکی، در این بازی علاوه بر موارد ساده و کاربردی که در گیم پلی شاهد هستیم، المان های محیطی وسیعی را نیز شاهد هستیم. به نوعی Elden Ring را باید نسخه کامل تر بازی های Dark Souls تلقی کرد.
طی این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره بازی Elden Ring. در ادامه با ما همراه باشید.

ثبت رکوردی دیگر توسط الدن رینگ

به تازگی مطلع شدیم که عنوان موفق و پرطرفدار Elden Ring موفق شد تا یک رکورد جدید را برای خود ثبت کند. رکوردی که تا کنون تنها عناوین Skyrim و Legend of Zelda: Breath of Wild موفق به دست یابی به آن شدند آن هم کسب 4 جایزه مهم در یک سال میباشد.

بازی الدن رینگ موفق شد طی یک سال به 4 جایزه مهم دنیای گیم یعنی The Game Awards، Golden Joystick Awards، Dice Awards و GDC Awards دست پیدا کند. نخستین وبسایتی که به این قضیه اشاره کرد، وبسایت Hobby Consolas بود که در ادامه ذکر کرد تنها عناوین Skyrim و Legend of Zelda: Breath of Wild تا کنون موفق به کسب این عنوان شده بودند.

پس از گذشت بیش از یک سال از عرضه الدن رینگ، استودیو Fromsoftware همچنان با انتشار آپدیت های جدید از این بازی پشتیبانی میکند. همچنین به تازگی یک پچ جدید به نام Shadow of The Erdtree معرفی شد که هنوز اطلاعات جدیدی از آن در دسترس نمیباشد. اما به محض انتشار، آنهارا با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.