Assassin’s Creed

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن Assassins-Creed-Valhalla-release-date-october-1024x576.jpg است سری بازی های Assassin’s Creed را میتوان یکی از پرطرفدار ترین بازی های ویدئویی دانست. در آخرین عنوان قابل دسترس این سری هم نوبت به نسل جدید این بازی یعنی Assassin’s Creed Valhalla رسید تا روند عالی نسل های پیشین را ادامه دهد.

بازی های این مجموعه همیشه با ویژگی های جذاب خود توانسته اند بازیکنان زیادی را جذب خود کنند. سبک مبارزات فوق العاده. گرافیک خیلی خوب در زمان هر نسل. گاهی توقات هم چاشنی تخیل و داستان های افسانه ای. همه دست به دست هم داده اند تا این بازی را تبدیل به یکی از بهترین ها بکنند.

معمولا هر یک از نسل های این بازی، در یک کشور خاص هستند. نسل قبل از Valhalla، یعنی ادیسه، در یونان. نسل قبل آن، اوریجینز، در مصر. هر کدام در یک کشور. اکنون والهالا ما را به دنیای وایکینگ ها و حال و هوای آنها می برد.

والهالا دوازدهمین بازی از مجموعه Assassin’s Creed است که در تاریخ ۲۰ آبان برای کنسول های نسل هشتم و نهم و PC منتشر شد.

در این مطلب میپردازیم به خبر جدیدی درباره بازی Assassin’s creed Valhalla. در ادامه با ما همراه باشید.          

 

 

 

جزئیات آپدیت نهایی اساسینز کرید والهالا

پس از اینکه چندی پیش اعلام شد آخرین آپدیت عنوان Assassin’s Creed Valhalla در پایان سال جاری میلادی عرضه خواهد شد، به تازگی نیز اطلاعاتی جدید از این آپدیت توسط شرکت Ubisoft منتشر شد.

در این آپدیت که The Last Chapter نام دارد شاهد پایان داستان شخصیت Eivor خواهیم بود. این آپدیت در واقع یک پایان جامع برای بازی میباشد که شرکت یوبیسافت قصد دارد در آن گوشه ای از خط داستانی اصلی و DLC های بازی را به هم مرتبط کند.

بازیکنان برای دسترسی به آپدیت The Last Chapter، باید ابتدا داستان اصلی بازی را به اتمام برسانند و کل قلمرو های انگلستان را تصرف کنند. علاوه بر آن بخش داستانی ازگارد و یوتنهایم نیز باید به پایان برسد. همچنین کاربران باید مقر وایکینگ ها را تا لول ۵ برسانند و پایگاه Jomsviking را بسازند و در نهایت میبایست تمامی اهداف را در Order of Ancients به قتل برسانند و رهبر آن را شناسایی کنند.

در ادامه اطلاعاتی که Ubisoft منتشر کرد متوجه شدیم که به دلیل پایان کار عنوان Valhalla، دیگر رویداد های جشنواره ای با محدودیت زمانی را در Ravensthorpe شاهد نخواهیم بود. البته کاربرانی که رویداد های جشنواره ای را از ذست دادند، میتوانند پس از تکمیل ماموریت The First Night of Samhain of The Glowecestrescire تمامی جوایز مربوط به Yule، Oskoreia، Oskara و Sigrblot را از طریق تاجر ها بدست آورند.

و در نهایت اینطور اعلام شد که حالت نیو گیم پلاس علی رغم درخواست های فراوان کاربران، به بازی اضافه نخواهد شد. دلیل آن هم وسعت و گسترگی بازی بیان شد که به سازندگان اجازه پیاده کردن این حالت را نمیدهد. اما در کنار این موضوع، یکی دیگر از درخواست هایی که کاربران زیاد به آن اشاره کردند، یعنی توانایی استفاده از کلاه هودی برای شخصیت Eivor، قرار است در این آپدیت به بازی اضافه شود که صرفا جنبه جنبه تزئینی دارد و از پس از این آپدیت میتوانید در هر زمانی کلاه آنرا در بازی سرتان کنید.     شما عزیزان میتوانید اخبار مربوط به بازی ها و کنسول ها و سایر اخبار مربوط به دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.