Star Wars

نام Star Wars دیگر برای اکثر مردم آشناست. جنگ ستارگان یکی از محبوب ترین سری فیلم هایی است که تا کنون ساخته شده است. همچنین میتوان آنرا یکی از پرفروش ترین های تاریخ سینما دانست. همانطور که از نام آن پیداست، این عنوان درباره ی جنگ ها و اتفاقات کهکشان ها یا به اصطلاح به سبک تخیلی و فضایی است.

پس از مدتی که این سری فیلم به همه ثابت شد و توانست محبوبیت زیادی کسب کند، شرکت هایی دست به ساخت بازی های این عنوان زدند. بازی های جنگ ستارگان را شاید تحت عنوان برخی شرکت های معتبر و یا نامعتبر ببینید. اما بهترین آنهارا میتوان نسخه جدید آن یعنی Squadrons دانست.
نسل جدید بازی جنگ ستارگان یعنی Squadrons، با همکاری چندین شرکت ساخته شد و توسط شرکت EA توسعه یافت. این بازی، یک بازی به سبک اکشن فضایی است. بازیکنان در این بازی میتوانند از نبرد و مبارزه در میان ستارگان و کهکشان ها لذت ببرند.
نسل جدید بازی جنگ ستارگان در ابتدا فقط برای پلتفرم های Pc و Xbox One و Play Station 4، منتشر شد. اما اخیرا با ورود کنسول های نسل نهمی به بازار، کاربران میتوانند این بازی را بر روی کنسول های جدید هم تجربه کنند.
در این مطلب میپردازیم به خبری درباره نسل اینده بازی Star Wars Outlaws. در ادامه با ما همراه باشید.

جزئیات جدیدی از Star Wars Outlaws منتشر شد

به تازگی استودیو Massive Entertainment اطلاعات و جزئیات تازه ای از عنوان Star Wars Outlaws منتشر کرد.

به نقل از نوید خاوری، کارگردان این عنوان، Outlaws روایت نبرد Hoth در زمانی است که امپراطوری با مشت آهنین به دنیا حکومت میکند. وی اعلام کرد که با Lucasfilm برای تکمیل و نهایی کردن این پروژه همکاری کرده است. با این اوصاف نسل جدید بازی جنگ ستارگان حاصل همکاری مشترک بین Ubisoft، Massive Entertainment و Lucasfilm است. همچنین خط زمانی آن بین فیلم های The Empire Strikes Back و Return of The Jedi میباشد.

خاوری درباره جزئیات داستان این بازی اعلام کرد شورشیان در سایه ها هستند و در حالی که بقیه درگیر ناهنجاری های مدنی میباشند، یک خلا وجود دارد که فرصت مناسبی برای دنیای زیر زمین میباشد تا دور از دید امپراطوری قدرت بگیرد. همچنین در خصوص گیمپلی این بازی اعلام کرد که کارکتر Jabba The Hutt به عنوان یک ماموریت دهنده حضور خواهد داشت و بازیکنان میتوانند بنا بر انتخاب خود، تبدیل به یکی از سربازان معتمد او شوند و یا برعکس، به او خیانت کنند. وی در ادامه اضافه کرد بی صبرانه منتظر کشف موارد مربوط دیگر به دنیای Star Wars میباشد. بر این اساس میتوان انتظار چهره های آشنای دیگری نیز باشیم.

کرابران قادر خواهند بود از ماموریت ها با هر کدام از سندیکاها برای کنترل شهرت شخصیت اصلی داستان یعنی Kay Vess استفاده کنند که این اقدامات بر داستانی که در طی بازی تجربه میکنند، تاثیر خواهند داشت.

عنوان Star Wars Outlaws در تاریخ نامعلومی در سال 2024 برای PC و کنسول های نسل نهم ایکس باکس و پلی استیشن عرضه خواهد شد.

شما عزیزان میتوانید اخبار کنسول های بازی، بازی ها و سایر اخبار دنیای گیم را در سایت Zeox دنبال کنید.